SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2516: Marysia uwierzy w zdradę Michała

Pierwsza miłość, odcinek 2516: Marysia uwierzy w zdradę Michała

07.06.2017, godz. 17:00
Pierwsza miłość, Marysia (Aneta Zając), Zuzia
Zuza spotka się z Marysią w 2516 odcinku serialu "Pierwsza miłość", aby wcielić dalszy ciąg swojej intyrgi w życie. foto: ATM Grupa

W 2516 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Zuza pokaże, jak daleko może się posunąć! Dwulicowa koleżanka Marysi (Aneta Zajac) zaostrzyła zęby i pazury na Michała (Wojciech Błach). W 2516 odcinku serialu "Barwy szczęścia" młodej studentce uda się przekonać Marysię, że mąż ją zdradził!

"Pierwsza miłość" odcinek 2516 w środę, 7.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2516 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Zuzka nadal będzie pogrywała sobie z Michałem i z jego małżeństwem. Zakład o dwa wina zdecydowanie zmotywował dziewczynę, by zaimponować koleżankom i zemścić się na Domańskim za to, że ją odrzucił. W 2516 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Zuzka tajemniczo zaprosi Marysię na spotkanie w pewnej ważej, pilne sprawie, bez dokłądnego wyjaśnienia, o co może chodzić.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Beata i Cezary wezmą ślub

- O co chodzi? - spyta Domańska koleżankę w 2516 odcinku serialu "Pierwsza miłość" - Zuza?
- Nie wiem, czy powinnam to mówić... - studentka zagra zmieszaną, a Marysia uwierzy - To też moja wina. Wiem, że podobam się facetom, zawsze tak było. Niektórym odbija na moim punkcie - będzie kontynuowała nieskromnie studentka.
- Poczekaj, bo ja nie do końca rozumiem...
- Michał. On mnie podrywa, zrobił się strasznie nachalny, musiałam ci powiedzieć.
Marysia nie uwierzy w słowa koleżanki.
- To jest kompletna bzdura. (...) Słuchaj, co ty mi próbujesz wmówić teraz? Że nie znam własnego męża, że nie mogę mu ufać, że możesz go obrażać? (...) To skończmy ten głupi temat.
- Chcesz dowodu? - spyta Zuzka w 2516 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2514: Beata oświadcza się Cezaremu

Chwilę później odtworzy nagranie z poczty głosowej, na którą nagrał się dziewczynie Michał. Faktycznie, będzie ono brzmiało co najmniej dwuznacznie!
- Wiem, że się umawialiśmy, że potrzebujesz czasu, ale może już przemyślałaś. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja i nie chcę tego dalej ukrywać przed żoną, więc odezwij się.

Marysia pójdzie do Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) po poradę. Wszystko będzie wskazywało na to, że na ten czas uwierzyła Zuzce.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: