SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2515: Melka pokona gwałciciela

Pierwsza miłość, odcinek 2515: Melka pokona gwałciciela

06.06.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłość odcinek 2515, Melka (Ewa Jakubowicz), Darek (Bartosz Porczyk)
Pierwsza miłość odcinek 2515, Melka (Ewa Jakubowicz), Darek (Bartosz Porczyk) foto: ATM Grupa

W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Darek (Bartosz Porczyk) posunie się zdecydowanie za daleko! W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" instruktor spróbuje zgwałcić Melkę (Ewa Jakubowicz). Darek nie będzie zdawał sobie sprawy z tego, że może grubo się przeliczyć.

"Pierwsza miłość" odcinek 2515 we wtorek, 6.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka bedzie miała zdecydowanie dosyć nękania jej na kursie z każdej strony. Darek od incydentu z zasłoną od prysznica oraz odkąd Długosz odrzuciła jego zaloty, zaczał publicznie ją ośmieszać rzucając seksualnymi obelgami. W 2515 odcinku serial "Pierwsza miłość" Melka zgłosi sprawę administracji.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Beata i Cezary wezmą ślub

Kiedy w 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nasza bohaterka zostanie po zajęciach na sali gimnastycznej, od tyłu zajdzie ją Darek.
- Nakablowałaś na mnie inspektorowi? - spyta instruktor.
- Powiedział ci? - Melka w 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przestraszy się nie na żarty.
- Nawet dał mi przeczytać. Prawie się wzruszyłem. (...) Mogłaś nie być taka uparta, wystarczyło powiedzieć "tak" - powie Darek w 2515 odcinku "Pierwszej miłości", głaszcząc Melkę po policzku. Dziewczyna z wściekłością odepchnie jego dłoń - Parę dni i bym o tobie zapomniał. (...) Ciebie będę pamiętał, bo jesteś dla mnie wyzwaniem - oznajmi dziewczynie, po czym chwyci ją i przyprze do ściany. Melka krzyknie.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2514: Beata oświadcza się Cezaremu

- Co? Tak ci się podoba? Tak było, jak ciebie porywali? Co myślisz, gówniaro, ja sobie trochę o tobie przeczytałem, ale nie o wszystkim napisali, ale może teraz będziemy mogli zrobić coś więcej, co?! - Darek zacznie obleśnie podniecać sięswoimi słowami i wymuszaniem na dziewczynie posłuszeństwa. Chory zwyrodnialec pożałuje. Melka w 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zmusi instruktora ciosem w brzuch do puszczenia jej, po czym natychmiast chwyci leżący obok kij do hokeja. Dysząc znokatuje gwałciciela!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: