SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2515: Darek gwałci Melkę - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość, odcinek 2515: Darek gwałci Melkę - ZDJĘCIA

16.05.2017, godz. 18:58
Pierwsza miłość odcinek 2515, Melka (Ewa Jakubowicz), Darek (Bartosz Porczyk)
Pierwsza miłość odcinek 2515, Melka (Ewa Jakubowicz), Darek (Bartosz Porczyk) foto: ATM Grupa

W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) zostanie zgwałcona?! Ta dziewczyna ma wyjątkowe "szczęście" do psychopatów! W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Długosz padnie ofiarą próby gwałtu. Jej oprawcą będzie instruktor, uwaga, szkoły policyjnej - Darek (Bartosz Porczyk)!

"Pierwsza miłość" odcinek 2515 w piątek, 6.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka tylko dzięki Pawłowi (Michał Malinowski) nie padnie ofiarą gwałtu! Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" Długosz podejmie ważną, życiową decyzję i pójdzie na szkolenie, by móc dołączyć do szkoły policyjnej. Wkrótce przekona się, że jej marzenie nie będzie łatwe do spełnienia.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz kibicuje Beacie i Mikserowi?

Jednym z instruktorów Melki będzie Darek, którego pozna na szkoleniu. Mężczyzna będzie wyjątkowo zainteresowany młodą dziewczyną, wcale się z tym nie kryjąc! Zacznie się od masowo wysyłanych smsów, które Długosz zresztą zignoruje. Podczas pierwszych zajęć Darek obdaruje ją specjalnymi względami, zaprosi ją do prezentowania wraz z nim ćwiczeń, chwytów, by znaleźć się jak najbliżej...

Melka w serialu "Pierwsza miłość" przeprowadzi się do hostelu i będzie mieszkała ze współlokatorką, Żanetą (Kinga Jasik), która pewnego razu w 2513 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zabierze jej ubrania spod prysznica, przez co Długosz zostanie zmuszona do przejścia przez salę do ćwiczeń odziana jedynie w zasłonę prysznicową. Darek zawiesi na niej wzrok.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Romanowska wychodzi za mąż - ślub Kazanowej i Seweryna

W 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka zdecydowanie odrzuci zaloty instruktora, jednakże ten nie odpuści tak łatwo. Kiedy w 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostaną sami, Darek chwyci ją mocno, wykręci ręce i przygwoździ przodem do ściany! Długosz nauczona doświadczeniem wyswobodzi się i ucieknie, zgłaszając zajście kierownictwu. Paweł tknięty przeczuciem odnajdzie przerażoną ukochaną w 2515 odcinku serialu "Pierwsza miłość" i gdy tylko dowie się o próbie gwałtu, wda się w bójkę z Darkiem.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: