SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2512: Melka jest bita i molestowana na kursie - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 2512: Melka jest bita i molestowana na kursie - ZWIASTUN

01.06.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość, Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość, Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

W 2512 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka (Ewa Jakubowicz) zacznie mieć poważne kłopoty! Na kursie policyjnym będzie notorycznie molestowana przez Darka (Bartosz Porczyk) oraz zostanie pobita przez współlokatorkę w 2512 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Czy Długosz postawi się oprawcom?

"Pierwsza miłość" odcinek 2512 w czwartek, 1.06.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2512 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka po ciepłym pożegnaniu z Marysią (Aneta Zając) i Pawłem (Michał Malinowski) opuści Wrocław. Po przybyciu do ośrodka w którym odbywają się kursy policyjne, Długosz znajdzie zakwaterowanie w dwuosobowym pokoju. Tam w 2512 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pozna swoją współlokatorkę, Żanetę (Kinga Jasik). Jak się później okaże, nowa koleżanka będzie cholernie zazdrosna o Darka, instruktora, z którym miała romans rok wcześniej.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Beata i Cezary wezmą ślub

To właśnie zazdrość w 2512 odcinku serialu "Pierwsza miłość" sprawi, że Żaneta bez skrupułów zacznie nękać Melkę. Wieczorem w 2512 odcinku "Pierwszej miłości" nowa koleżanka celnie rzuci czymś w głowę Długosz.
- Przestraszyłaś mnie - powie uderzona. Żaneta niebezpiecznie zbliży się do Melki, a po chwili wymierzy jej cios z pięści prosto w twarz. Wycedzi przez zęby:
- Odwal się od Darka. Jasne?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: