SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2508: Olek uderzy Wiktorię

Pierwsza miłość, odcinek 2508: Olek uderzy Wiktorię

26.05.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2508, Wiktoria (Halszka Lehman), Olek (Krzysztof Wieszczek), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość odcinek 2508, Wiktoria (Halszka Lehman), Olek (Krzysztof Wieszczek), Emilka (Anna Ilczuk) foto: ATM Grupa

W 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiktoria (Halszka Lehman) wpadnie w tarapaty. Wściekły i pijany Olek (Krzysztof Wieszczek) zrobi jej awanturę w 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość", która nie skończy się jedynie na słowach! Co wydarzy się w 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Czy Olek w 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość" uderzy swoją ukochaną?

"Pierwsza miłość" odcinek 2508 w piątek, 26.05.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiktoria wróci nad ranem z wieczoru panieńskiego. Wchodząc z Emilką (Anna Ilczuk) do domu, nie będzie miała pojęcia, że Olek nie spał i pił całą noc myśląc, że ukochana poszła go zdradzać z powodu braku seksu przed ślubem. Rozmowa pijanej Wiktorii i Emilki po wejściu do domu również nie pomoże...

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2515: Darek gwałci Melkę - ZDJĘCIA

- Gdzie ty byłaś? - naskoczy Olek na Wiki w 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Emilka postanowi wycofać się do łazienki - Nie, nie... Ja się ciebie pytam, kto miał oczy jak górskie jeziora?! Co ty w ogóle tam robiłaś?! I ten koleś... Co to był za koleś, co? Koleś z kwiatami!
- Olek, daj spokój. Mówiłam ci, wieczór panieński.
- Wieczór? Wieczór?! - zdenerwuje się jeszcze bardziej narzeczony - Ty widzisz tu jakiś wieczór? To jest rano! Ty w ogóle miałaś zamiar do mnie wracać?
- Przecież wróciłam, uspokój się. O co ci chodzi? Byłyśmy w klubie, tańczyłyśmy. Nic złego się nie działo - Wiktoria podejdzie bliżej. Widząc, że Olek zamiera wypić więcej wódki, powie mu: - Odłóż tę butelkę.
- Nie, nie zostawię. Ty sobie możesz robić, co chcesz, to ja też!

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2517: Beata i Cezary wezmą ślub

Wiktoria pomimo słów ukochanego, w 2508 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zabierze wódkę i zacznie iść w stronę schodów. Olek rzuci się, aby jej ją odebrać i skończy przewracając się na podłogę, podczas gdy Wiktoria wyląduje na schodach. Zszokowana ukochana pomyśli, że narzeczony chciał ją zmasakrować!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: