SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2498: Wiktoria nie wytrzyma bez seksu do ślubu?

Pierwsza miłość, odcinek 2498: Wiktoria nie wytrzyma bez seksu do ślubu?

12.05.2017, godz. 11:26
Pierwsza miłość, Wiktoria (Halszka Lehman)
Pierwsza miłość, Wiktoria (Halszka Lehman) foto: ATM Grupa

W 2498 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wiktoria (Halszka Lehman) i Olek (Krzysztof Wieszczek) spędzą bardzo przyjemny poranek w domu Pauliny (Julia Pogrebińska) i Norberta (Łukasz Konopka). Sprawy zaczną się komplikować, kiedy w 2498 odcinku serialu "Pierwsza miłość" para znajdzie się zbyt blisko!

"Pierwsza miłość" odcinek 2498 w piątek, 12.05.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2498 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Olek zrobi Wiktoria śniadanie oraz podaruje jej... różowe kapcie. Zdezorientowała narzeczona spojrzy się pytająco na ukochanego. Ten wytłumaczy, że od dzisiaj jest panią tego domu i przy okazji z szafki wyjmie swoje, identyczne - tylko w kolorze niebieskim. Wzruszona gestem Wiktoria z przyjemnością przystąpi do posiłku.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz kibicuje Beacie i Mikserowi?

Podczas coraz bardziej uwodzicielskiej rozmowy w 2498 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nagle humor jej podupadnie. Będzie martwiła się ślubem, do którego data nie została jeszcze wyznaczona. Wiki nie chce brać śluby razem z Kazanową (Elżbieta Romanowska). Olek w 2498 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zaproponuje ukochanej, aby teraz się tym nie przejmowali i spędzili dzień bez kłótni, na co Wiki z chęcią przystanie.

Czułości pomiędzy tą dwójką doprowadzą do tego, że kilkakrotnie o mały włos nie dojdzie do zbliżenia. Chociaż oboje nie są nowicjuszami w tym temacie, to zachowanie czystości przed ślubem jest istotne dla Olka ze względu na jego seksoholizm.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Romanowska wychodzi za mąż - ślub Kazanowej i Seweryna

Wiktoria w 2498 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie będzie zadowolona, gdy jej ukochany ją odtrąci. Dojdzie do poważnej rozmowy pomiędzy nimi. Może się to skończyć jedynie na dwa sposoby - kłótnią albo w łóżku!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: