SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2495. Paulina i Norbert znikają z serialu

Pierwsza miłość, odcinek 2495. Paulina i Norbert znikają z serialu

08.05.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska)
Pierwsza miłość. Norbert (Łukasz Konopka), Paulina (Julia Pogrebińska) foto: ATM Grupa

Już niedługo Paulina (Julia Pogrebińska) dostanie ofertę pracy i w 2495 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie musiała zdecydować, czy wyjechać z kraju, czy nie. Czy zostawi uzależnionego Norberta (Łukasz Konopka)? Paulina i jej ukochany w 2495 odcinku serialu "Pierwsza miłość" znikną z serialu?

"Pierwsza miłość" odcinek 2495 we wtorek, 9.05.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2494 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Paulina dostanie nową ofertę pracy. Od jakiegoś czasu Norbert dawał się jej we znaki, swoim dziwnym zachowaniem, kłamstwami, znikaniem na całe noce.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2495: Sabina naćpa Aleksandra! - ZWIASTUN

Okazało się, że jej ukochany jest uzależniony od hazardu. Straszna choroba opętała bezradnego Norberta i prawdopodobnie gdyby nie Olek (Krzysztof Wieszczek), cała sytuacja skończyłaby się o wiele gorzej. Już niedługo w serialu "Pierwsza miłość" z pomocą Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) Norbert dostanie pieniądze, by znaleźć sobie pracę. Wszystko przegra w 2494 odcinku "Pierwszej miłości" w kasynie... Dopiero po tym przyzna się ukochanej Paulinie do uzależnienia. W tym samym odcinku kręconowłosa zostanie ponaglona do decyzji - czy bierze stanowisko za granicą, czy nie.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Romanowska wychodzi za mąż - ślub Kazanowej i Seweryna

Z naszych źródeł wynika, że w 2495 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Paulina wyjedzie. Nie zostawi jednakże męża i weźmie go ze sobą w podróż. Może mieć ona terapeutyczne działanie na Norberta. Pod ich nieobecność to Olek będzie zajmował się domostwem. Czy to oznacza, że Paulina i jej ukochany znikną na jakiś czas z serialu "Pierwsza miłość"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: