SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2493: Aleks pożałuje swoich kłamstw - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 2493: Aleks pożałuje swoich kłamstw - ZWIASTUN

04.05.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2493, Aleksander (Tomasz Mandes), Sabina (Urszula Dębska)
Pierwsza miłość odcinek 2493, Aleksander (Tomasz Mandes), Sabina (Urszula Dębska) foto: ATM Grupa

W 2493 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina (Urszula Dębska) przekona się, jak bardzo jej ukochany kłamał przez cały czas! Aleksander (Tomasz Mandes) gorzko pożałuje, że brnął w intrygi swojego ojca. W 2493 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Wekslerówna da upust swoim emocjom.

"Pierwsza miłość" odcinek 2493 w piątek, 5.05.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Aleksander posunął się stanowczo za daleko. Wszedł do firmy Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) z zamiarem jej zniszczenia i wszedł do łóżka Sabiny, aby to sobie ułatwić.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

Niestety, najwyraźniej nie przewidział konsekwencji tych czynów. Plątał się i miotał, aż w końcu Wekslerówna odkryła prawdę o jego pokrewieństwie z Marker's Trade i musiał się przyznać. Jednakże nie wyznał jej, że faktycznie działał na zlecenie swojego ojca. Nie powiedział, że utrzymuje z nim kontakt, jednocześnie okłamując ją, że są pokłóceni. Kiedy chciał się wycofać, było już za późno...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Katarzyna Ankudowicz kibicuje Beacie i Mikserowi?

W 2493 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Sabina wymierzy Aleksandrowi siarczysty policzek. Chociaż to nie on ukradł dane z jej komputera, teraz to już nie będzie miało najmniejszego znaczenia. Radek (Mateusz Banasiuk) przebada jego komputer w zgodzie z Wekslerówną, która zrobi to, chcąc udowodnić niewinność swojego ukochanego... W 2493 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zda sobie sprawę, jak bardzo dała się wykorzystać Aleksandrowi.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: