SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2484: Beata rozpaczliwie szuka chłopaka - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 2484: Beata rozpaczliwie szuka chłopaka - ZWIASTUN

17.04.2017, godz. 15:22
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Mikser (Błażej Michalski)
Pierwsza miłość. Beata (Katarzyna Ankudowicz), Mikser (Błażej Michalski) foto: ATM Grupa

Beata (Katarzyna Ankudowicz) w 2484 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ponownie umówi się na randkę. Urocza barmanka, pomimo wielu prób, nie może znaleźć bratniej duszy od czasu zerwania zaręczyn z Lwem (Marcin Krawczyk). Czy w 2484 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odnajdzie w końcu szczęście?

"Pierwsza miłość" odcinek 2484 w środę, 19.04.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Beata w serialu "Pierwsza miłość" od zawsze trafiała na typów spod ciemnej gwiazdy. Dwie najważniejsze relacje w życiu Mazur skończyły się fiaskiem - czy to krętacz Filip (Jakub Mazurek), czy sławny aktor Lew Gromski (Lew Gromski) - obydwaj okazali się być zawodem.

Zobacz: Pierwsza miłość: Beata i Mikser zostaną parą?!

Oczywiście Beatka później próbowała się wiązać, chodzić na randki, mniej lub bardziej udane, lecz to nadal nie było to. Jak zapewne pamiętają widzowie uważnie śledzący serial, Mazur na jednym z ostatnich spotkań towarzyskich została nawet pomylona z... prostytutką. To kompletnie ją załamało i doszła wtedy do wniosku, że najwyraźniej wyjście za mąż i założenie rodziny to nie jest jej przeznaczenie.

W ostatnich odcinkach serialu "Pierwsza miłość" barmanka jednakże postanawia umówić Miksera (Błażej Michalski) na randkę w ciemno, przez co sama zostaje umówiona bez swojej wiedzy ze znajomym jej koleżanki. Może to będzie akt desperacji ze strony Beatki, lecz w 2484 odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi zaprosić Leszka na kolację.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2483: Aleksander dowiaduje się o romansie matki

Ze zwiastunu najbliższych odcinków serialu "Pierwsza miłość" wynika jednak, że tradycji stanie się za dość i kolejny facet w życiu Beatki okaże się być podłym draniem! Randka Mazur zacznie zaciekle flirtować, zresztą wbrew woli samej zainteresowanej, z Jowitą (Joanna Opozda). Rozgoryczona barmanka najwyraźniej jednak nie zamierza się poddać w 2484 odcinku serialu "Pierwsza miłość" i już niedługo wraz z Mikserem stworzą listy cech wymarzonych partnerów. Kto wie, może ideał jest bliżej, niż im się wydaje?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: