SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2483: Marysia zrobi rewolucję w King's Fitness

Pierwsza miłość, odcinek 2483: Marysia zrobi rewolucję w King's Fitness

18.04.2017, godz. 13:30
Pierwsza miłość odcinek 2483, Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Ola (Dominika Kojro), Aśka (Paulina Gałązka), Arczi
Pierwsza miłość odcinek 2483, Marysia (Aneta Zając), Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Ola (Dominika Kojro), Aśka (Paulina Gałązka), Arczi foto: ATM Grupa

W 2483 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) w końcu zostanie oficjalnie przedstawiona, jako wspólniczka Kingi (Aleksandra Zienkiewicz). Nie mogąc doczekać się nowych wyzwań, Domańska od razu zacznie wprowadzać zmiany w King's Fitness. Jak przyjmą do pracownicy w 2483 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2483 we wtorek, 18.04.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2483 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia rozpocznie pracę w klubie Kingi. Domańska, choć z początku bardzo sceptycznie nastawiona do pomysłu Michała (Wojciech Błach), w końcu zaakceptowała pomoc najbliższych. Kulczycka oficjalnie przedstawi ją pracownikom jako swoją wspólniczkę, która od 2483 odcinku serialu "Pierwsza miłość"

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2484: Beata rozpaczliwie szuka chłopaka - ZWIASTUN

Już pierwszego dnia w King's Fitness, Marysia zacznie robić rewolucję! W końcu doskonale zna wszystkich instruktorów i sama chodziła na zajęcia do Arcziego. Wie, jak wyglądają relacje współpracowników, dlatego też w 2483 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przedstawi Kindze swój plan działania. Będzie on polegał na tym, że instruktorzy będą musieli przyjść na chociaż jedne zajęcia swoich kolegów, bądź koleżanek po fachu... Czy wpłynie to dobrze na relacje współpracowników? W końcu Ola (Dominika Kojro) i Arczi mogą mieć z tym problem!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: