SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2475: Aleks zniszczy interesy Sabiny

Pierwsza miłość, odcinek 2475: Aleks zniszczy interesy Sabiny

05.04.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość Aleksander (Tomasz Mandes)
Pierwsza miłość Aleksander (Tomasz Mandes) foto: ATM Grupa

W 2475 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Aleks (Tomasz Mandes) wprowadzi plan swojego ojca w życie wykorzystując uczucia Wekslerówny! Sabina (Urszula Dębska) jest w trakcie robienia dużego interesu z firmą, o którą walczy również jej ukochany dla rodzimego przedsiębiorstwa. Biznesmen z ramienia swojego ojca postanowi pokrzyżować jej plany w 2475 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Co zwycięży - praca czy uczucie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2475 w środę 5.04.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Sabina będzie dumna w 2475 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ze swojego planu podpisania umowy z bardzo ważną na rynku firmą, o którą biją się również inne przedsiębiorstwa - między innymi to należące do ojca Aleksa. Chcąc zapracować na swój pierwszy, poważny sukces, Wekslerówna będzie musiała zmierzyć się z własnym ukochanym...

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

Kiedy w 2475 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ojciec zadzwoni do Aleksa, poinformuje syna o planie Kulczycki Corporation. Firma chce wykupić Idyllę, najlepsze przedsiębiorstwo jubilerskie na rynku. Konieczny będzie chciał przemówić do ojca, aby wstrzymał się z działaniami na niekorzyść Kulczyckich mówiąc, że przecież i tak prędzej, czy później przejmą wszystkie akcje Sabiny i Artura (Łukasz Płoszajski).

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2475: Kaśka wyrzuci Mariannę z domu

Niestety, nie uda mu się go przekonać. Będzie zmuszony pokrzyżować plany swojej ukochanej. W 2475 odcinku serialu "Pierwsza miłość" uwiedzie Sabinę i pójdzie z nią do łóżka. Kiedy kobieta położy się spać wcześniej, by wyspać się na spotkanie z przedstawicielami Idylli, w 2475 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Aleks zajrzy do niektórych papierów i wyśle ojcu sms - że nie dopuści do podpisania tej umowy. Czy w 2476 odcinku "Pierwsza miłość" istnieje szansa, by Konieczny zrezygnował z podłego planu?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: