SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2474: Bartek jednak żyje!

Pierwsza miłość, odcinek 2474: Bartek jednak żyje!

30.03.2017, godz. 20:53
Pierwsza miłość odcinek 2470, Bartek (Rafał Kwietniewski), Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość odcinek 2470, Bartek (Rafał Kwietniewski), Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Bartek (Rafał Kwietniewski) nie umrze? W "Pierwszej miłości" Tola (Anna Gzyra) chciała pozbyć się rywala, który był gotów zeznawać przeciwko niej. Czy kobieta byłaby zdolna popełnić kolejne morderstwo? To więcej jak pewne. Możliwe jednak, że jej ofiarą wcale nie był Bartek. Co wydarzy się dalej w "Pierwszej miłości"?

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00 w Polsacie

Tola znów stanie przed sądem, ale jest w stanie zrobić dosłownie wszystko, żeby nie odpowiedzieć za morderstwo Maksa (Jędrzej Wielecki). W 2471 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bartek przeprowadza ostatnią rozmowę z Tolą i jest gotowy zeznawać na jej niekorzyść.

Zobacz: Pierwsza miłość. Brutalne morderstwo Bartka. Co wydarzy się dalej w Pierwszej miłości?

Przez nieuwagę sam wydaje na siebie wyrok mówiąc jej, gdzie spędzi noc... Rozjuszona Kaniewska po zmroku zjawia się pod hotelem, a widzowie widzą w 2471 odcinku serialu "Pierwsza miłość", jak blondynka wyciąga broń i wchodzi do budynku... Padł strzał.

W 2472 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga z Marysią zjawiają się w komisariacie policji, gdzie spotykają zatrzymaną Tolę. Kobieta wyjawia im, że zabiła Bartka. Kinga przekazuje druzgocącą wiadomość Emilce. Coś nam jednak mówi, że mimo emocjonującej zapowiedzi pełnej niedomówień, Bartek jednak przeżyje, a ofiarą Toli okaże się ktoś inny. Jedno jest pewne, tym razem Kaniewska nie ukniknie odpowiedzialności.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: