SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2473: Ostre spięcie Beaty i Marianny

Pierwsza miłość, odcinek 2473: Ostre spięcie Beaty i Marianny

03.04.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłość odcinek 2473, Beata (Katarzyna Ankudowicz), Marianna (Katarzyna Sawczuk)
Pierwsza miłość odcinek 2473, Beata (Katarzyna Ankudowicz), Marianna (Katarzyna Sawczuk) foto: ATM Grupa

W 2473 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Beata (Katarzyna Ankudowicz) nie będzie ukrywała niechęci w stosunku do Marianny (Katarzyna Sawczuk). Cezary (Robert Wabich) nie będzie widział problemu w tym, że zwolni Melkę (Ewa Jakubowicz), co nie ujdzie uwadze jej współpracowników. Co powie Mariannie Beata w 2473 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2473 w poniedziałek, 3.04.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2473 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zgodnie z obietnicą, Cezary zatrudni do pracy w Barbarianie Mariannę. W zamian za to, Melka zostanie zwolniona i zostanie kompletnie na lodzie z kredytem, utrzymaniem mieszkania, czy też jedzeniem. Nic dziwnego, że kiedy nowa barmanka zostanie sama na zmianie z Beatą, to butna blondynka nie będzie ukrywała swojej niechęci w 2473 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz: Pierwsza miłość. Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów!

- Pomóc ci w czymś? - spyta Marianna podchodząc do baru - Wiesz, Mikser mnie już trochę podszkolił, więc...
- Cholera jasna, jeszcze raz... - przerwie jej Beata, która przez studentkę pomyli się przy liczeniu pieniędzy z kasy - Jak się nudzisz, to idź do domu.
- Beata ja wiem, że ty za mną nie przepadasz. Przecież ja nie chciałam, żeby ją zwolnili.
- O, no. Samo się tak porobiło, nie? - odpowie sarkastycznie Mazur w 2474 odcinku "Pierwszej miłości" - Słuchaj, ze mną ci nie pójdzie tak łatwo. Mikser ma dobre serce, ale ja jestem jędzą. Uważaj.
- Mhm, a więc to o to chodzi. O Miksera. Ja wiem, że wy... Chyba bardziej ty do niego - naiwna, infantylna Marianna będzie faktycznie myślała, że to chodzi o Miksera (Błażej Michalski), w którym się ślepo zakochała. Beata parsknie śmiechem:
- Coś ci się chyba pomyliło.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2473: Melka straci pracę przez Mariannę - ZWIASTUN

- To co, może Cezary? - dziewczyna z Wadlewa w 2473 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pokaże swoją prawdziwą twarz - Bo królowa to obu musi mieć, prawda?
- Jesteś bezczelna. Ty nie rozumiesz, że chodzi o Melkę? Że wygryzłaś ją z pracy? Módl się dziewczyno, żeby więcej ze mną na zmianę nie trafić.
Po spięciu w Barbarianie Marianna postanowi się zemścić. Już w 2474 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zobaczymy, jak nowa pracownica donosi Cezaremu fałszywe informacje na temat sposobu pracy Beaty. Według dziewczyny, starsza koleżanka miałaby dolewać wody do wódki i podawać klientom... Czy Mazur również straci pracę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: