SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2471: Bartek zamordowany. Bliscy w rozpaczy - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 2471: Bartek zamordowany. Bliscy w rozpaczy - ZWIASTUN

30.03.2017, godz. 13:21
Pierwsza miłość odcinek 2471, Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Emilka (Anna Ilczuk)
Pierwsza miłość odcinek 2471, Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), Emilka (Anna Ilczuk) foto: ATM Grupa

Dojdzie do tragedii w 2471 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Tola (Anna Gzyra) okaże się być zwykłą psychopatką, a Bartek (Rafał Kwietniewski) przypłaci za to swoim życiem. Kiedy Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dowie się o morderstwie, w 2471 odcinku "Pierwszej miłości" przekaże szokujące wieści Emilce (Anna Ilczuk)...

"Pierwsza miłość" odcinek 2471 w czwartek, 30.03.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Przypominamy, że Tola niespodziewanie powróciła do życia Kulczyckich po wszystkich krzywdach, które im wyrządziła. Po operacja wycięcia guza, z pozoru nowa, ułożona i pomocna była pracowniczka chciała się jedynie z powrotem zaprzyjaźnić lub chociaż zbliżyć do Kingi i Artura (Łukasz Płoszajski). Poprosiła byłą szefową o spotkanie, podczas którego szatynka zemdlała, a Tola natychmiastowo zaczęła ją reanimować.

Zobacz: Pierwsza miłość, odcinek 2465: Sabina w pułapce Aleksandra - ZWIASTUN

Jedynie Bartek, jako lekarz, wyczuł w całej sytuacji podstęp. Wraz ze zbliżającą się, ponowną rozprawą sądową, Kaniewska najwyraźniej chciała podreperować manipulacją swoje relacje z Kulczyckimi. Specjalnie zaaplikowała Kindze nitroglicerynę, która spowodowała zatrzymanie akcji serca. Kiedy Bartek to odkrywa, zaczyna jeszcze bardziej węszyć wokół całej sprawy. W zwiastunie m.in. 2471 odcinka serialu "Pierwsza miłość" widzimy, jak Miedzianowski ujawnia Toli, że zna prawdę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

Kaniewska posiada broń, z której najwyraźniej skorzysta, aby pozbyć się niewygodnego świadka. W 2471 docinku serialu "Pierwsza miłość" rozprawa zostanie odwołana z powodu zabójstwa jednego z zeznających. Tola sama przyzna się do zabicia Bartka... Zrozpaczona Kinga zadzwoni do Emilki w 2471 odcinku "Pierwszej miłości". Blondynka wpadnie w histerię po stracie ukochanego. Czy morderczyni w końcu dostanie wyrok?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: