SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2469: Krystian dowie się prawdy i wybaczy Marcie?!

Pierwsza miłość, odcinek 2469: Krystian dowie się prawdy i wybaczy Marcie?!

28.03.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2469, Marta (Joanna Jarmołowicz), Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odcinek 2469, Marta (Joanna Jarmołowicz), Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Krystian (Patryk Pniewski) z początku wpadnie w szał w 2469 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Dowie się prawdy o domniemanej chorobie Marty (Joanna Jarmołowicz), a kiedy dojdzie pomiędzy nimi do konfrontacji - dziewczyna nagle zniknie. Dopiero po czasie w 2469 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ukochana Domańskiego zdecyduje się z nim spotkać. Czy Krystian jej wybaczy?

"Pierwsza miłość" odcinek 2469 we wtorek, 28.03.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Krystian w 2469 odcinku serialu "Pierwsza miłość" skonfrontuje się z Martą, kiedy tylko dowie się od recepcjonistki w przychodzi, że dziewczyna wcale nie wykonywała badań, o których mówiła. Spanikowana dziewczyna przyzna się do prawdy, ucieknie i ukryje się u Asi (Paulina Gałązka) w pracy. Dopiero po czasie w 2469 odcinku serialu "Pierwsza miłość" skontaktuje się z Krystianem i przyjdzie do domu Domańskich.

Zobacz: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

- Fajnie, że się w końcu odezwałaś - rzuci chłopak, lecz o dziwo, bez złości.
- Przepraszam... Ja wiem, że nic mnie nie usprawiedliwia, ale byłeś dla mnie taki dobry, że postanowiłam brnąć w to dalej... A później, to już było tylko gorzej i gorzej. Odkupiłam wyniki od jakiejś pacjentki - wyzna Marta ze skruchą myśląc, że wszystko już stracone - Myślałam, że jak sobie pomyślisz, że jestem chora, to po prostu mnie nie rzucisz. Przeproś ode mnie Michała i Marysię, ja nie dam rady. Powiedz im, że jestem stuknięta, czy coś tam.

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 2471: Bartek zamordowany. Bliscy w rozpaczy - ZWIASTUN

Krystian zaskoczy Martę i widzów w 2469 odcinku serialu "Pierwsza miłość" :
- Mogę coś powiedzieć? Tak, byłem wkurzony. Czułem się wyrolowany i tak, jesteś stuknięta. (...) Nigdy nikt się tak nie starał. Wiem, jak to jest posunąć się za daleko, zrobić z siebie idiotę, kretyna, kłamać, manipulować. Myślałem, że jestem w tym mistrzem, ale ty mnie przebiłaś. Wiem, że zrobiłaś to po to, żeby mnie nie stracić - po czym zacznie namiętnie całować ukochaną. Spodziewalibyście się tego?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: