SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2467: Michał zniechęca Marysię do pracy!

Pierwsza miłość, odcinek 2467: Michał zniechęca Marysię do pracy!

24.03.2017, godz. 09:00
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Michał (Wojciech Błach) zdemotywuje swoją żonę do pracy w 2467 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?! Marysia (Aneta Zając) wreszcie dowie się, co chce robić w życiu. Jej podekscytowanie sięgnie zenitu, lecz zapał zostanie szybko zgaszony przez męża. Co Michał powie Marysi w 2467 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2467 w piątek, 24.03.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W poprzednich odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Marysia pomogła uratować życie ciężarnej kobiety i podczas akcji ratunkowej poczuła powołanie do wykonywania zawodu ratownika. Kiedy w 2467 odcinku serialu "Pierwsza miłość", po przemyśleniu wszystkich "za" i "przeciw" podzieli się tym pomysłem z mężem, Michał nie okaże jej wsparcia!

Zobacz: Pierwsza miłość. Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów!

- I co o tym myślisz? - spyta wesoło Domańska w 2467 odcinku "Pierwszej miłości".
- Marysiu, to jest pomysł dość szalony, więc nie wiem... - odpowie niepewnie Michał, po czym zacznie się rozkręcać - Naprawdę jesteś pewna?
- No właśnie teraz coraz mniej...
- Marysia, to jest naprawdę ciężki zawód - uniesie się mąż - Ty musisz mieć odporność psychiczną, silna musisz być psychicznie, musisz szybko podejmować decyzje (...) Marysia, ale co ty opowiadasz? Urwane ręce, krwawiące głowy, zawały, wypadki, bezdomni, pijani... Wymieniać dalej?
- I to by było na tyle, jeżeli chodzi o wsparcie - podsumuje blondynka.
- Po prostu wiesz, jak jest. (...) Ja cię wspieram, ale uważam, że ten pomysł jest... Marysia, on jest nietrafiony. Ty jesteś za delikatna. Dobra, porozmawiamy, jak wrócę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Katarzyna Sawczuk i Patryk Pniewski nie są razem!?

Marysia w 2467 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostanie sama ze swoim marzeniem. Dopiero po spotkaniu z Olą (Dominika Kojro) dojdzie do wniosku, że nie warto patrzeć się na innych i pomimo opinii męża postanowi zamienić swój sen w cel.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: