SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość, odcinek 2465: Sabina w pułapce Aleksandra - ZWIASTUN

Pierwsza miłość, odcinek 2465: Sabina w pułapce Aleksandra - ZWIASTUN

22.03.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość Sabina (Urszula Dębska), Aleksander (Tomasz Mandes)
Pierwsza miłość Sabina (Urszula Dębska), Aleksander (Tomasz Mandes) foto: ATM Grupa

Czy kolejny romans Sabiny (Urszula Dębska) skończy się fiaskiem w serialu "Pierwsza miłość"? Z początku Zachowanie Aleksandra (Tomasz Mandes) nie wzbudzało podejrzeń, jednakże ostatnie informacje na temat tajemniczego biznesmena nie wróżą dobrze Wekslerównie! Już w 2465 odcinku serialu "Pierwsza miłość" rodzina zacznie poważnie martwić się o Sabinę.

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

- Pojawia się nowy bohater u nas w serialu, jest to Aleksander (...) Jest to nowa miłość, ale też bardzo skomplikowana intryga - powiedziała Urszula Dębska w rozmowie z Tele Magazynem. W 2464 odcinku serialu "Pierwsza miłość" widzowie przekonali się, że rzeczywiście tak jest! Z początku porządnie zapowiadający się Aleksander skrywa mroczną tajemnicę.

Zobacz: Pierwsza miłość. Aleksandra Zienkiewicz schudła już 10 kilogramów!

Okazuje się, że pracuje dla osobnej firmy, która chce skorzystać na firmie Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski). Wszystkim, poza Sabiną, nie podoba się ten związek. Karol (Karol Strasburger) w 2465 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przyjdzie do mieszkania córki akurat w momencie, w którym będzie siedział tam również nowy biznesmen. Zaczną poważną rozmowę i ojciec Sabiny zasugeruje im, żeby poinformowali Artura o swojej relacji.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski szczerze o związku z Katarzyną Sawczuk

Oczywiście Aleksander musi tańczyć, jak szef mu zagra. Tylko nie Karol, czy też Artur, ale ten drugi, który każe mu wykorzystać uczucia Sabiny do zyskania zaufania i wpływów u Kulczyckiego. Wekslerówna jest coraz bardziej zakochana, a Grażyna (Grażyna Wolszczak) bez trudu zauważy to w 2465 odcinku "Pierwsza miłość" i również zacznie się martwić. Czy Aleksander wykona zlecenie jak należy, a może zakocha się z wzajemnością i porzuci plan firmy dla miłości do Sabiny?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: