SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z depresji?

Pierwsza miłość. Marysia wyjdzie z depresji?

16.03.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2461 Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość odcinek 2461 Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa

Marysia (Aneta Zając) w 2461 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w końcu zacznie czuć się lepiej. Z początku nie będzie jej łatwo, ale jedno wydarzenie skutecznie sprawi, że stanie na nogi po stracie pracy. Co wydarzy się w życiu Marysi w 2461 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2461 w czwartek, 16.03.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

- Marysia traci pracę, jest to dla niej wielki dramat. Mąż jej mówi, że jest umięśniona, a ta to odbiera, że jest za gruba, a więc po prostu już totalny dramat dla kobiety. nic jej się nie udaje, ma chyba jakąś depresję, więc będzie starała się z tego wszystkiego wydostać - powiedziała aktorka Aneta Zając w wywiadzie dla "Świata Seriali". I faktycznie, Marysia będzie próbowała się wydostać z życiowego dołka.

Zobacz: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski szczerze o związku z Katarzyną Sawczuk

W poprzednich odcinkach poprosiła Kingę (Aleksandra Zienkiewicz), o doradzenie jej w sprawie ćwiczeń w King's Fitnessie. Przyjaciółka postukała się w głowę, jednakże już w 2461 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Domańska przyjdzie na swoje pierwsze zajęcia. Ku jej zaskoczeniu, jej trenerem nie będzie Luiza (Klaudia Halejcio), lecz młody i bardzo przystojny mężczyzna.

Jak się okaże, instruktor skutecznie zmotywuję kobietę do wstania z kanapy, kiedy ta nie będzie miała już sił. Podbuduje to Marysi pewność siebie, ale nie tak bardzo, jak pewne wydarzenie w 2461 odcinku "Pierwszej miłości". Domańska ponownie odwiedzi swojego kolegę ze studiów i spotka Anię, studentkę w bliźniaczej ciąży. Idąc później ulicą w 2461 odcinku serialu "Pierwsza miłość", Marysia zauważy ją leżącą bez przytomności na chodniku. Nikt nie będzie w stanie jje pomóc - nikt, poza naszą bohaterką.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marta oszuka Krystiana! Zerwie z nią?

Zadzwoni na pogotowie i wkrótce stan ciężarnej po dojechaniu do szpitala zacznie ulegać poprawie. Już w domu Marysia w 2461 odcinku "Pierwszej miłości" będzie wciąż podekscytowana możliwością pomocy potrzebującej. Ania wieczorem zadzwoni do zszokowanej Domańskiej i oznajmi jej, że porozmawia z rektorem uczelni. Marysia dostanie możliwość zostania ratownikiem medycznym! Dzięki temu zyska cel w życiu i wyjdzie z depresji.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: