SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Dominika okłamała Pawła o ciąży

Pierwsza miłość. Dominika okłamała Pawła o ciąży

10.03.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłosć odcinek 2457 Dominika (Maria Szafirska)
Pierwsza miłosć odcinek 2457 Dominika (Maria Szafirska) foto: ATM Grupa

W 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość" okaże się, że Dominika (Maria Szafirska) od samego początku okłamywała Pawła (Michał Malinowski), aby zatrzymać go przy sobie. Niestety, nie będzie jej dane powiedzieć prawdy Nowogrodzkiemu, ponieważ szukając go po Wrocławiu, w 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wjedzie w nią samochód!

"Pierwsza miłość" odcinek 2457 w piątek, 10.03.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dominikę zaczną zżerać wyrzuty sumienia. Chyba w końcu zda sobie sprawę z tego, jak bardzo namieszała flirtując z Pawłem, obrażając Melkę (Ewa Jakubowicz) i wchodząc jej chłopakowi do łóżka, którego zmusiła do wyprowadzenia się od Długosz wywoływaniem wyrzutów sumienia przez ich martwe dziecko.

Zobacz: Pierwsza miłość. Tola zamorduje Bartka!

- A jak tam się wam mieszka? Jakieś konflikty współlokatorskie? - spyta opiekunka z domu dziecka, do której Dominika zadzwoni w 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość".
- Wiesz... Jak to w mieszkaniu.(...)
- Dominika? - kobieta wyczuje coś dziwnego w głosie dziewczyny.
- Zawaliłam. (...) Tak mniej więcej, to wszystko. (...) Okłamałam go, że byłam w ciąży.
- Ale ty przecież byłaś wtedy dzieckiem.
- Znowu to zrobiłam (...) - W tym momencie wszystko stanie się jasne. Dominika przez cały czas kłamała - Powiedziałam mu, że wtedy byłam w ciąży, że poroniłam. Boże, jaki wstyd.
- Ale dlaczego?
- Nie wiem, chciałam... Chciałam, żeby mu było mnie żal, żeby się mną zajął. Wiesz, zwrócił na mnie uwagę. Żałosne... Chyba powinni mnie gdzieś zamknąć.
- Musisz mu powiedzieć - zacznie namawiać wychowawczyni i dopiero po chwili uda jej się przekonać Dominikę.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marta oszuka Krystiana! Zerwie z nią?

Dziewczyna w 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zacznie wydzwaniać do Pawła, aż ten w końcu odbierze. Nie zechce się spotkać z byłą dziewczyną i brutalnie rozłączy rozmowę. Dominika wyruszy szukać go i uda się najpierw do jego pracy. Jednakże zanim tam dotrze, w 2457 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dosięgnie ją prawo karmy - zostanie potracona przez samochód! Po tym wszystkim dopiero przyzna się Melce i Pawłowi do kłamstwa. Jak zareaguje Nowogrodzki?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: