SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka dowiaduje się o ciąży Dominiki

Pierwsza miłość. Melka dowiaduje się o ciąży Dominiki

27.02.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Melka w 2448 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dozna kolejnego szoku. Dominika (Maria Szafirska) daje jej coraz więcej powodów do stresu i zazdrości. W 2448 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dziewczyna Pawła (Michał Malinowski) po raz pierwszy usłyszy o tajemniczej ciąży jego byłej dziewczyny!

"Pierwsza miłość" odcinek 2448 w poniedziałek, 27.02.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Melka w 2448 odcinku serialu "Pierwsza miłość" podejmie kolejną próbę zaprzyjaźnienia się z Dominiką, jednakże była dziewczyna Pawła nie zamierza się bratać z rywalką. Długosz postanowi zorganizować domówkę, żeby dziewczyna poczuła się pewniej we Wrocławiu, lecz podczas przygotowań dojdzie pomiędzy nimi w 2448 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do spięcia.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka zostanie policjantką. Nadaje się?

Melka zaproponuje oprowadzenie byłej Pawła po mieście i pokazanie gdzie co jest, na co Dominika oschle odpowie:
- (...) Pawła tutaj nie ma, więc nie musisz się wysilać.
- A co ja takiego robię? - zdziwi się Melka.
- Udajesz moją najlepsza przyjaciółkę.
- Nie, nie udaję. Może nią nie jestem, ale mogłabym być - zaproponuje z delikatnym uśmiechem Długosz, a Dominika odmówi. Dziewczyna Pawła nie ustanie w 2448 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w chęci pojednania się i zaproponuje:
Słuchaj, nie ma między nami chemii - okej. Ale się tak łatwo nie poddaję. Kocham Pawła, a on traktuje cię jak siostrę, więc może postaramy się razem? Dla niego, hm?
- Może ty też będziesz dla niego kiedyś jak siostra. To wtedy pogadamy. (...) Tak strasznie go kochasz? Super. To powiedz mu, że jesteś w ciąży, zobaczymy ile zostanie z waszej miłości.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Poznajcie nowego właściciela Barbariana - WIDEO

To będzie dla Melki, jak uderzenie w twarz z otwartej pięści. Wyznanie Dominiki sprawi, że przez resztę 2448 odcinka serialu "Pierwsza miłość" Długosz nie będzie potrafiła przestać o tym myśleć, a w jej głowie zaczną rodzić się przeróżne, złe myśli...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: