SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Malwina pocałuje Mirka!

Pierwsza miłość. Malwina pocałuje Mirka!

23.02.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2446 Malwina (Agnieszka Wielgosz) Mirek (Maurycy Torbicz)
Pierwsza miłość odcinek 2446 Malwina (Agnieszka Wielgosz) Mirek (Maurycy Torbicz) foto: ATM Grupa

W 2446 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Emilka (Anna Ilczuk) zacznie poważnie martwić się o Mirka (Maurycy Torbicz). W zeszłym odcinku Malwina (Agnieszka Wielgosz) wstawiła zdjęcie na którym wręcz lepi się do młodego chłopaka... Jej starania nie poprzestaną na tym i w końcu rudowłosa pocałuje nastolatka!

"Pierwsza miłość" odcinek 2446 w czwartek, 23.02.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W poprzednim odcinku serialu "Pierwsza miłość" Malwina podwiozła Mirka do Warszawy, by zobaczył się z kolegami. Zanim jednak pożegnała się z nastolatkami, to aby odegrać się na Wojtku (Piotr Głowacki) za jego wyjazd do Egiptu, zrobiła zdjęcia na którym z odsłoniętym dekoltem pozuje z chłopcami. Zdjęcie obiegło mieszkańców Wadlewa, co spowodowało falę żartów oraz wywołało niepokój Emilki.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka zostanie policjantką!

Mama Mirka w 2446 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zwierzy się Bartkowi (Rafał Kwietniewski), że boi się o syna. Obawia się, co jeszcze może wymyślić nieprzewidywalna Malwina. Ze strachu Emilka przed wyjściem Mirka do świetlicy zacznie przepytywać chłopaka gdzie i z kim idzie, a dopiero ukochany będzie w stanie chwilowo powstrzymać jej paranoję.

Później Mirek w 2446 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odwiedzi sklep Malwiny pod pretekstem zakupu cukru. Niedługo potem jednak przejdzie do rzeczy i zaprosi piękną kobietę na wspólny wypad z chłopakami.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Poznajcie nowego właściciela Barbariana - WIDEO

Młodzi nastolatkowie najwyraźniej zauroczyli się rudowłosą i chcą spędzać z nią więcej czasu. O dziwo, Malwina wygoni Mirka ze sklepu z krzykiem. Za to na zdjęciach z nadchodzących odcinków serialu "Pierwsza miłość" wynika, że kobieta pocałuje syna Emilki już niedługo! Co z tego wyniknie? Czy Malwina coś knuje?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

http://superseriale.se.pl/newsy/pierwsza-milosc-poznajcie-nowego-wlasciciela-barbariana-wideo_954998.html
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: