SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Beata prostytutką?!

Pierwsza miłość. Beata prostytutką?!

17.02.2017, godz. 13:00
Pierwsza miłość odcinek 2442 Beata (Katarzyna Ankudowicz)
Pierwsza miłość odcinek 2442 Beata (Katarzyna Ankudowicz) foto: ATM Grupa

Beata (Katarzyna Ankudowicz) w 2442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wraz z Mikserem (Błażej Michalski) postanowią wyjść na miasto, by poprawić sobie humor po informacji rychłej straty pracy w BarBarianie. W restauracji Beata dosiądzie się do jednego z gości, a później w 2442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pójdą do hotelowego pokoju i mężczyzna wyciągnie pieniądze!

"Pierwsza miłość" odcinek 2442 w piątek, 17.02.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

Beata i Mikser w 2442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będą siedzieli w mieszkaniu i rozpaczali nad stratą pracy oraz braku innych perspektyw na życie, w tym, na niedobór miłości. Po depresyjnej rozmowie Barmanka stwierdzi, że już dłużej tak nie można i wyciągnie kumpla na spacer.

Zobacz: Pierwsza miłość. Kinga mdleje. Co dzieje się z żoną Artura?

W 2442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" napotkają na spacerze wróżbitkę, która zaproponuje im przewidzenie ich przyszłości. Skusi ich tym, że na wstępie rozmowy odgadnie, iż oboje mają problemy z zatrudnieniem i jest krucho z pieniędzmi. Mikser w 2442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie sceptycznie nastawiony do całego zajścia, lecz Beata poleci na propozycję wróżki. Szczególnie, gdy ta skusi ją ofertą zdradzenia szczegółów jej nadchodzącego życia sercowego!

Oczywiście wróżbitka będzie potrzebowała opłaty, "aby jej magia mogła lepiej działać" - ale to nic nietypowego. Okaże się, że Beata jeszcze tego samego dnia w 2442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pozna mężczyznę, a jego imię będzie zaczynało się na literę "M". Barmanka po tym wydarzeniu zaciągnie kolegę do restauracji. Gdy będą z Mikserem siedzieć przy stole, Beata zauważy spoglądającego na nią przystojniaka siedzącego na końcu sali. Podejdzie do niego... i wróżba się spełni! Maciej zaproponuje jej pójście do pokoju hotelowego, podczas gdy Mikser wróci do domu.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Co knuje była dziewczyna Pawła? Jest z nim w ciąży?! - ZWIASTUN

Beata pomyśli, że Maciejowi chodzi o zjedzenie kolacji w pokoju. Nic bardziej mylnego! Facet spróbuje pocałować barmankę, a gdy ta się odsunie, nowo poznany wyciągnie portfel. Powie, że dopłaci za całowanie. Tak, owszem. Maciej weźmie Beatę za prostytutkę, a Miksera za alfonsa! O ile brzmi to przekomicznie, nie będzie takie dla naszej bohaterki, która wyjdzie bez słowa - kompletnie się załamie...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: