SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melką zawładnie zazdrość!

Pierwsza miłość. Melką zawładnie zazdrość!

15.02.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) Dominika (Maria Szafirska)
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) Dominika (Maria Szafirska) foto: ATM Grupa

Po wprowadzeniu się Dominiki (Maria Szafirska), Melka (Ewa Jakubowicz) w 2440 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pomimo swoich słów, zacznie odczuwać spory dyskomfort! Była dziewczyna Pawła (Michał Malinowski) opowie jej różne historie z ich życia. Dopiero Marysia (Aneta Zając) uświadomi Melce w 2440 odcinku "Pierwszej miłości", że Długosz jest po prostu zazdrosna!

"Pierwsza miłość" odcinek 2440 w środę, 15.02.2017, o godz. 18.00 w Polsacie

W 2440 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Paweł opuści swoje i Melki mieszkanie z wielkim niepokojem. W końcu zostawi na cały dzień, same w domu, swoją byłą i obecną ukochaną. Dominika zacznie opowiadać Długosz mnóstwo historii z życia Nowogrodzkiego, które go ukształtowały i połączyły go z blondynką.

Zobacz: Pierwsza miłość. Kinga mdleje. Co dzieje się z żoną Artura?

Melka w 2440 odcinku "Pierwszej miłości" rozmawiając później z Marysią w BarBarianie wybuchnie:
- Ja mu powiedziałam o sobie wszystko!

- Ale może Paweł nie uznał tej historii za ważną - zasugeruje opiekunka.
- Ale według Dominiki... - Tak, Dominika na pewno zna wiele historii z życia Pawła, ale to jest naturalne. Mieszkali razem i to przez kilka lat! - Marysia w 2440 odcinku serialu "Pierwsza miłość" natychmiast utnie wyrzut zazdrości w stronę byłej dziewczyny Nowogrodzkiego - A ty nawet jeśli byś bardzo chciała to nadrobić, to nawet w tydzień ci się nie uda.
- Jestem głupia? - spyta zażenowana swoim zachowaniem Melka.
- Nie. Po prostu zazdrosna - odpowie Marysia, ale Długosz nadal będzie twierdziła, że brak jej rozumu. Radosz wytłumaczy jej ze spokojem:

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Co knuje była dziewczyna Pawła? Jest z nim w ciąży?! - ZWIASTUN

- Czyli normalna po prostu. Czyli zdrowa.Przecież sama mówiłaś, że nic ich nie łączyło, że są dobrymi kumplami z dzieciństwa. Więc nie masz się o co martwić.
- No tak... Nie mam... - Melka nadal nie będzie przekonana. I nic dziwnego, ponieważ już niedługo Dominika zacznie coś kombinować!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: