SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Dwóch mężczyzn napadnie Martę!

Pierwsza miłość. Dwóch mężczyzn napadnie Martę!

01.02.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość 2431 Marta (Joanna Jarmołowicz)
Pierwsza miłość 2431 Marta (Joanna Jarmołowicz) foto: ATM Grupa

Marta (Joanna Jarmołowicz) w 2431 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostanie brutalnie napadnięta przez dwóch mężczyzn! Zrobi się bardzo niebezpiecznie, ale całe szczęścia zjawi się wybawca - Krystian (Patryk Pniewski). Czy tej dwójce uda się wyjść z opresji w 2431 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2431 w czwartek, 2.02.2017 o godz. 18 w Polsacie

W poprzednim odcinku serialu "Pierwsza miłość", Marta zaprosiła Miksera (Błażej Michalski) na wspólne wyjście, lecz ten się nie zjawi. Luiza (Klaudia Halejcio) zapewniła ją, że będzie inaczej. Będą czekały na niego do momentu, w którym Marta w 2431 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie stwierdzi, że wraca do domu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka i Marta w łóżku z Krystianem! - ZWIASTUN

To nie będzie rozsądna decyzja! Niesiona frustracją pójdzie sama w ciemną noc. Po drodze do Marty w 2431 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przyczepi się dwóch, ogromnych mężczyzn. Zaczną ją zaczepiać, dotykać, a kiedy będzie próbowała stawić im opór - szarpać! Jej krzyki usłyszy Krystian, który z niewiadomych, na razie, przyczyn znajdzie się akurat w okolicy. I chociaż brzmi to jak kolejna ustawiona akcja Domańskiego, to stanie on w obronie Marty w 2431 odcinku serialu "Pierwsza miłość".

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł i Sabina w ośrodku wychowawczym. Rzucają wyzwanie aktorom! - WIDEO

Rzuci się na większego od siebie przeciwnika, a ten zacznie okładać go pięściami... W końcu Marcie i Krystianowi uda się przetrwać spotkanie z oprawcami w 2431 odcinku "Pierwszej miłości", lecz chłopak nie będzie w najlepszym stanie po tym starciu. Marta dostanie nauczkę, by więcej nie szwendać się po nocy. Całe zajście nie miałoby miejsca, gdyby Mikser dotrzymał słowa, zamiast flirtować z Olą (Dominika Kojro). Na zdjęciach z nadchodzących odcinków serialu "Pierwsza miłość" wynika, że Marta będzie bardzo wdzięczna swojemu wybawcy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: