SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Ola wraca z odwyku. Odrzuci Miksera!

Pierwsza miłość. Ola wraca z odwyku. Odrzuci Miksera!

24.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2429 Ola (Dominika Kojro) Mikser (Błażej Michalski)
Pierwsza miłość odcinek 2429 Ola (Dominika Kojro) Mikser (Błażej Michalski) foto: ATM Grupa

Wielki powrót Oli (Dominika Kojro) nastąpi już w 2429 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Dziewczyna w końcu powróci z długiego odwyku i postanowi zacząć życie na nowo. Spotka się również z Mikserem (Błażej Michalski). Chłopak w 2429 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zrozumie, że nadal żywi do Oli silne uczucie!

"Pierwsza miłość" odcinek 2429 we wtorek, 31.01.2017 o godz. 18 w Polsacie

Przypominamy, że Ola wyjechała na odwyk, ponieważ było z nią już naprawdę źle! Wszystko to przez problemy w pracy. Uzależnienie poważnie zagrażało jej życiu, a nawet wylądowała w szpitalu, gdzie została ledwo odratowana. Po chwilowej poprawie okazało się, że każda najmniejsza zła rzecz prowokuje ją do ponownego zażycia narkotyków... Teraz w 2429 odcinku serialu "Pierwsza miłość" powróci z ośrodka do normalnego życia, by móc rozpocząć je na nowo!

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian zdewastuje mieszkanie Melki

Dużą rolę w wątku powrotu Oli odegra w 2429 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser. Jak podaje "Świat Seriali", chłopak przyjmie zaproszenie od Marty (Joanna Jarmołowicz) na eleganckie wydarzenie, ale wtedy napotka młodą Król. Coś w nim pęknie i w 2429 odcinku serialu "Pierwsza miłość" już po niedługiej rozmowie z Olą zrozumie, że dziewczyna jest bardzo bliska jego sercu. Zacznie czynić kroki w kierunku zacieśnienia ich relacji, ale ona go odrzuci!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł zatańczy w telewizji

Mikser próbując w 2429 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pogłaskać Olę po policzku usłyszy od niej, że ona chce zacząć swoje życie od nowa. Musi zostawić to, co było daleko za sobą, by móc w jakiś sposób wyjść na prostą! Jak widać, historia niespełnionej miłości Oli i Błażeja nadal pozostanie bez zmian... Czy Ola faktycznie wyszła z odwyku zdrowa? Zobaczymy już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: