SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian zdewastuje mieszkanie Melki

Pierwsza miłość. Krystian zdewastuje mieszkanie Melki

23.01.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2427 Krystain (Patryk Pniewski) Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość odcinek 2427 Krystain (Patryk Pniewski) Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Krystian (Patryk Pniewski) wbrew swoim słowom, w 2427 odcinku serialu "Pierwsza miłość", z zazdrości zdewastuje mieszkanie Melki (Ewa Jakubowicz)! Marysia (Aneta Zając) przekaże je Melce, a Paweł w ramach niespodzianki wyremontuje, jednakże kiedy w 2427 odcinku "Pierwszej miłości" Długosz będzie miała zobaczyć swoje nowe mieszkanie okaże się, że jest całkowicie zniszczone!

"Pierwsza miłość" odcinek 2427 w piątek, 27.01.2017 o godz. 18 w Polsacie

Krystian nadal jest zazdrosny o Melkę, niezależnie od tego, co próbuje wszystkim dookoła, i sobie, wmówić! Chociaż na każdym kroku próbuje dogryźć na każdy możliwy sposób Pawłowi, to w 2427 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zdecydowanie przesadzi! Marysia postanowi oddać swoje mieszkanie Melce i powie jej chłopakowi o swoim planie. Oczywiście Paweł z chęcią pomoże swojej zapewne przyszłej teściowej i zaproponuje wykonanie remontu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Marysia wstawi się za Ewą. Czy przekona Michała?

Pomaluje wszystkie ściany, wszystko będzie lśnić! Jednakże nie na długo. Kiedy tylko w 2427 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Krystian usłyszy o planie Marysi i Pawła, postanowi działać. Pójdzie do mieszkania swojej macochy, pomaże ściany i popsuje niespodziankę przygotowaną przez rywala! Kiedy nadejdzie czas, by pokazać Melce mieszkanie, widok zdewastowanych pomieszczeń wprawi wszystkich w podły nastrój.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł zatańczy w telewizji

Paweł w 2427 odcinku serialu "Pierwsza miłość" od razu domyśli się, kto za tym stoi, lecz Krystian będzie szybszy! Przekona wszystkich, że jest niewinny. Zadowolenie z szatańskiej złośliwości szybko mu minie, po kolejnym spotkaniu z Ewą (Ewa Gawryluk). Matka wyżywając się na nim powie, jak bardzo podłym jest człowiekiem, a Krystian się załamie! Pójdzie się upić niemalże do nieprzytomności... W końcu postanowi przyznać się Melce do winy.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: