SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marta sypia z Krystianem, bo chce żeby ją polubił! Zbliży się do Miksera

Pierwsza miłość. Marta sypia z Krystianem, bo chce żeby ją polubił! Zbliży się do Miksera

26.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2426 Mikser (Błażej Michalski) Marta (Joanna Jarmołowicz)
Pierwsza miłość odcinek 2426 Mikser (Błażej Michalski) Marta (Joanna Jarmołowicz) foto: ATM Grupa

Szok! Marta (Joanna Jarmołowicz) na spotkaniu z Mikserem (Błażej Michalski) w 2426 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyzna mu prawdę o swojej relacji z Krystianem (Patryk Pniewski). Dzięki rozmowie podczas odwołanej randki, oboje się do siebie zbliżą. Co dokładnie powie Marta w 2426 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2426 w czwartek, 26.01.2017 o godz. 18 w Polsacie

W 2426 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Mikser i Marta spotkają się na wcześniej umówioną randkę. W pewnym momencie chłopak wyzna, że on nie jest jeszcze gotowy na randkowanie i z typową dla siebie klasą, przeprosi Martę. Dziewczyna zrozumie. Kiedy Mikser w 2426 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie chciał zakończyć spotkanie, Marta przekona go, że mogę przecież tak czy inaczej spędzić ze sobą czas.

Zobacz: Pierwsza miłość. Ola wraca z odwyku. Odrzuci Miksera!

Zaczną rozmawiać o związkach i bardzo się przed sobą otworzą. Niestety, Marta w 2426 odcinku "Pierwszej miłości" zaskoczy widzów bardzo przykrym i szokującym wyznaniem. Chociaż ta dziewczyna potrafi zachować się niesamowicie wrednie, na przykład wysłać zdjęcie Pawła (Michał Malinowski) przytulającego Sabinę (Urszula Dębska) do Melki (Ewa Jakubowicz), to nie jest niewrażliwa. Kiedy Mikser skończy opowiadać o swoim podejściu do Luizy (Klaudia Halejcio), Marta opowie o swoim problemie:
- (...) Wiesz, co jest popaprane? Sypiać z chłopakiem, który robi to tylko po to, żeby dogryźć swojej byłej dziewczynie. To jest popaprane. Być na każde jego zawołanie i mieć nadzieję, że się zmieni... że cię polubi... To jest popaprane.
- Po co to sobie robisz?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka przedstawi Tymka chrzestnym! Jaka będzie ich reakcja?

- Wiesz, wychodzę z założenia, że trafił swój na swego (...) - Mikser po tych słowach powie Marcie z całego serca, że to co mówi, jest bzdurą. Powie jej, że to Krystian jest "zwykłym dupkiem". Marcie widocznie poprawi to humor i przejdą się pod rękę na pół-randkę do Barbariana. Czy Martę w końcu spotka szczęście?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: