SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia podaruje Melce swoje mieszkanie

Pierwsza miłość. Marysia podaruje Melce swoje mieszkanie

16.01.2017, godz. 13:00
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Już niedługo Marysia (Aneta Zając) postanowi wyprowadzić się ze swojego mieszkania i zamieszkać u Michała (Wojciech Błach). W ten sposób Melka (Ewa Jakubowicz) wyląduje w pod jednym dachem z Krystianem (Patryk Pniewski). Nie spodoba się to Pawłowi (Michał Malinowski)... Radosz w 2424 odcinku serialu "Pierwsza miłość" znajdzie rozwiązanie tego problemu!

"Pierwsza miłość" odcinek 2424 we wtorek, 24.01.2017 o godz. 18 w Polsacie

Michał zacznie bardzo się starać, kiedy dziewczyny przeprowadzą się do jego mieszkania. Marysia oczywiście nie będzie potrafiła wyobrazić sobie, ze Melka miałaby jej nie towarzyszyć. W końcu to jej przyszywana córka i chyba nie zniosłaby rozłąki z Długosz.

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian zostanie sam! - ZWIASTUN

Krystian zapewne będzie wniebowzięty. Nie dość, że będzie miał na oku dziewczynę, którą nadal kocha - to na dodatek będzie mógł bezkarnie denerwować jej chłopaka! W końcu kiedy była para zaczyna być rodzeństwem i zamieszkuje pod jednym dachem... Faktycznie Paweł może poczuć się zagrożony zaistniałą sytuacją. Szczególnie, że Patryk potrafi naprawdę wyprowadzić człowieka z równowagi i już nie raz uprzykrzył im życie.

Cała szczęścia w 2424 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Paweł będzie mógł nieco się uspokoić. Marysia opowie mu o swoim pomyśle: jeżeli Melka pozytywnie napisze maturę, dostanie od niej mieszkanie! Chłopakowi od razu ten pomysł się sposób, ponieważ upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie dość, że będzie mógł patrzeć, jak jego ukochana się cieszy z dobrze zdanego egzaminu dorosłości, to jeszcze będzie z dala od Krystiana.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i jej siedem miłości

Paweł od razu w 2424 docinku serialu "Pierwsza miłość" zaproponuje Marysi, że pomoże przy remoncie mieszkania, z czego kobieta bardzo się ucieszy. Teraz pozostaje jedynie kibicować Melce w przygotowaniach do matury...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: