SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Krystian zostanie sam! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Krystian zostanie sam! - ZWIASTUN

16.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość Krystian (Patryk Pniewski) Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach) Artur (Łukasz Płoszajski) Kinga (Aleksandra Zienkiewicz)
Pierwsza miłość Krystian (Patryk Pniewski) Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach) Artur (Łukasz Płoszajski) Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) foto: ATM Grupa

Bycie singlem bywa trudne - a na pewno będzie ciężko swój status w związku znieść Krystianowi (Patryk Pniewski) w 2418 odcinku serialu "Pierwsza miłość"!  Po ślubie Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach), pary pozamykają się w swoich pokojach i nie wyjdą z nich w 2418 odcinku "Pierwszej miłości" aż do wieczora...

"Pierwsza miłość" odcinek 2418 w poniedziałek, 16.01.2017 o godz. 18 w Polsacie

Po ślubie Michała i Marysi, przyszła pora na noc poślubną i odpoczynek po całym dniu spędzonym w górach. Pary i Krystian rozeszli się do pokojów. Artur (Łukasz Płoszajski) i Kinga (Aleksandra Zienkiewicz), para młoda, Melka (Ewa Jakubowicz) i Paweł (Michał Malinowski) - wszyscy w 2418 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zostaną do późnego poranka w łóżkach.

Zobacz: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski ma dziewczynę

W tym czasie Krystian będzie rano czekał na nich przy śniadaniu. Kiedy nikt się nie pojawi, a kelner zacznie mu sugerować, że "pracują do ostatniego klienta" i okaże się być nim właśnie on, zacznie szukać swoich bliskich. Ojciec otworzy mu drzwi w samym ręczniku i delikatnie przekaże mu, że noc poślubna przedłuży się.  Zrezygnowany i coraz bardziej zdenerwowany Krystian pójdzie do Melki. Dziewczyna otworzy mu drzwi niewiele bardziej ubrana, niż Michał:

- No cześć - przywita się chłopak.
- Co jest?
- Jak to co jest? No śniadanie. Idziesz? Bo zaraz będą sprzątać - powie Krystian z uśmiechem na twarzy.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i jej siedem miłości

Wiesz co? Powiedz, że będziemy jakoś później... Koło obiadu? - powie rozmarzona Melka, a zza jej placów odezwie się Paweł bardzo żartobliwym tonem:
- A dzień dobry! No kto nas odwiedził?
- Weź się stary może ubierz, nie wiem... - powie nieco przytłoczony Krystian w 2418 odcinku serialu "Pierwsza miłość widząc negliż chłopaka swojej byłej ukochanej - Nie chciałem tego widzieć...
Ten wyjazd dla Krystiana z pewnością nie będzie najweselszym w jego życiu. Bycie singlem wśród zakochanych nie jest łatwe... Jak chłopak sobie z tym poradzi? Czy wyładuje frustrację?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: