SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w pięknych okolicznościach przyrody i urządzą dwa wesela!

Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w pięknych okolicznościach przyrody i urządzą dwa wesela!

12.01.2017, godz. 12:00
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Julka (Łucja Kawczak) Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość Marysia (Aneta Zając) Julka (Łucja Kawczak) Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

W końcu się stanie! Michał (Wojciech Błach) i Melka (Ewa Jakubowicz) zaplanowali ślub-niespodziankę dla Marysi (Aneta Zając) i w 2417 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zakochani powiedzą sobie sakramentalne "tak"! Oprócz tego czekają ich aż dwa wesela... Jak będzie wyglądał ślub Marysi i Michała w 2417 odcinku serialu "Pierwsza miłość"?

"Pierwsza miłość" odcinek 2417 w piątek, 13.01.2017 o godz. 18.00 w Polsacie

Po wielu kłótniach i wyjedzie Michała, rzucaniu talerzami i wzajemnych wyrzutach, w końcu nadejdzie czas pogodzenia się. Michał jest na zabój zakochany w Marysi i chce spędzić z nią resztę życia! Z tego powodu zaczął spiskować z Melką, Krystianem (Patryk Pniewski), Pawłem (Michał Malinowski) oraz całą grupą znajomych jak Artur (Łukasz Płoszajski), czy Beata (Katarzyna Ankudowicz).

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian i Melka zamieszkają razem

Cały plan polega na tym, by Marysia nie dowiedziała się, co ją czeka podczas wycieczki na Kasprowy Wierch, którą to Michał zorganizuje w niesamowicie krótkim czasie! Radosz będzie bardzo zadowolona z powodu wyjazdu z bliskimi, ale prawdziwe szczęście ogarnie ją w 2417 odcinku serialu "Pierwsza miłość", kiedy to postawi ostatnie kroki na szczycie góry, a Michał padnie przed nią na kolana:
- Marysiu, czy zostaniesz moją żoną? Tu? Teraz? - spyta się łamiącym głosem. Oczywiście, że odpowiedzią będzie "tak"! Para założy sobie obrączki, a Krystian i Paweł wystrzelą szampana! Dopiero wieczorem w 2417 odcinku serialu "Pierwsza miłość" dołączą do świętujących Artur i Kinga (Katarzyna Zienkiewicz), by urządzić skromne wesele w niewielkim gronie..

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Patryk Pniewski ma dziewczynę

Dopiero po powrocie do Wrocławia Marysia i Michał zorganizują w swoim mieszkaniu porządne wesele! Tym razem dotrą wszyscy zainteresowani. Mała Julka (Łucja Kawczak) będzie wniebowzięta! To dopiero początek wspólnego życia Michała i Marysi - Radosz w końcu znalazła tego jedynego!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: