SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Kłótnia Marysi i Michała - polecą talerze! - ZWIASTUN

Pierwsza miłość. Kłótnia Marysi i Michała - polecą talerze! - ZWIASTUN

11.01.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłość odcinek 2415 Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach)
Pierwsza miłość odcinek 2415 Marysia (Aneta Zając) Michał (Wojciech Błach) foto: ATM Grupa

Po powrocie Michała (Wojciech Błach) z wyjazdu z Krystianem (Patryk Pniewski), Marysia (Aneta Zając) dopiero nakłoniona przez Melkę (Ewa Jakubowicz) w 2415 odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi pójść do ukochanego i porozmawiać z nim o tym, co zaszło. Namiętność wygra pierwsze minuty ich "rozmowy", a później wszystko będzie jednym wielkim nieporozumieniem... Marysia i Michał zaczną się kłócić tak, że w domu zabraknie talerzy!

"Pierwsza miłość" odcinek 2415 w środę, 11.01.2017 o godz. 18.00 w Polsacie

Marysia po rozmowie z Melką w 2415 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyjdzie w pośpiechu z mieszkania i uda się pod dom Michała. Ukochany otworzy jej w samym ręczniku...
- Bez uników, bo musimy sobie to wszystko wyjaśnić i my nie jesteśmy nastolatkami i... gorąco tu - Długosz zacznie zdejmować szalik. Michał zacznie jej pomagać i po chwili patrzenia sobie w oczy, zaczną się całować i pójdą oddać się chwilom namiętności.
- Możemy? - spyta Marysia w 2415 odcinku serialu "Pierwsza miłość", tuż po seksie, siedząc ukochanemu na kolanach.

Zobacz: Pierwsza miłość. Krystian i Melka zamieszkają razem

- Jeszcze raz? - Michał nie będzie zdawał sobie sprawy, że chodzi po cienkim lodzie zadając to pytanie...
- Porozmawiać. Po to tutaj przyszłam. Słuchaj, zanim wyjechałeś powiedzieliśmy parę słów za dużo. (...) Chcesz to tak zostawić?
- Było, minęło. (...) Nie ma co tego psuć.
- Ale czego? - spyta ukochana Michała, któremu zrzednie mina! - (...) Twoim zdaniem seks załatwia wszystko?
- (...) Myślałem, że jest okej.
- Słuchaj, prawie się rozstaliśmy, wyjechałeś. Jest bardzo daleko od okej - krzyknie Marysia. Już w kuchni, ubrani, Michał podejmie rozmowę. Para zacznie się kłócić, aż w końcu ukochany Długosz sprowokuje ją do strasznych czynów:
- Myślisz tylko o sobie. Nic nie mówisz. Udajesz, że wszystko jest okej, a potem - Michał z nerwów wyda z siebie serię niezrozumiałych dźwięków - fochy!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Paweł i Melka rozstaną się przez Sabinę? - ZWIASTUN

- Fochy? - Widzieliście kiedyś kota szykującego się do ataku? Tak będzie wyglądała Marysia, tylko z talerzem w ręku! - Chcesz fochy? Masz fochy.
Rozpęta się istne piekło. Jednakże nie tylko Długosz będzie dewastowała zastawę - Michał przyłączy się i równo z nią będzie tłukł i roztrzaskiwał naczynia! Całe szczęście, ten proces będzie oczyszczający. Michał i Marysia pogodzą się - jeszcze bardziej zakochani w sobie, niż dawniej! Michał zacznie przygotowywać ślub-niespodziankę...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: