SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Umierająca Daga znajdzie dawcę

Pierwsza miłość. Umierająca Daga znajdzie dawcę

05.01.2017, godz. 10:00
Pierwsza miłośc odcinek 2411 Daga
Pierwsza miłośc odcinek 2411 Daga foto: ATM Grupa

Nowo narodzona córeczka Jowity (Joanna Opozda) ciężko zachorowała i potrzebny jest jej dawca wątroby! Ted (Sindre Sandemo) w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" odmówi pomocy, ponoć swojej, córeczce. Radek (Mateusz Banasiuk) i mama małej Dagi zaczną poszukiwać dawcy. Okaże się w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość", że jest on bliżej, niż mogłoby się wydawać...

"Pierwsza miłość" odcinek 2411 w czwartek, 5.01.2017 o godz. 18.00 w Polsacie

Już od narodzin Dagi Jowita i Radek mieli same problemy. Mała od samego początku nie grzeszyła zdrowiem, a teraz w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" jej stan pogorszy się na tyle, że potrzebny będzie dawca - inaczej dziewczynka umrze!

Zobacz: Pierwsza miłość. Kłamstwo Tymoteusza wyjdzie na jaw

W takiej sytuacji Ingrid i rodzice Dagi połączą siły i przestaną bić się o władzę rodzicielską nad noworodkiem, a zaczną walczyć o jej życie. W 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" jednoczą swoje siły. Niestety, nie wszyscy będą chcieli współpracować... Ted odmówi pojechania na badania pomimo tego, że siostra załatwi mu przepustkę z więzienia. To dziwne, skoro jest jej ojcem!

Jowita szybko się zorientuje, że nie zależy mu na Dadze, a na zemście! Ingrid pomimo wszystko postara się w 2411 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ściągnąć brata do szpitala. Zaczną się poszukiwania dawcy. Jowita nie będzie mogła być zakwalifikowana do przeszczepu z powodu jej wcześniejszej chemioterapii. W takiej sytuacji młoda matka zacznie dzwonić do znajomych. Kaśka (Misiek Koterski), Beata (Katarzyna Ankudowicz), nawet Błażej (Paweł Krucz) zjawią się w szpitalu na badania. W przypływie desperacji Ingrid również podda się pobraniu krwi.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

Niestety, nikt nie będzie nadawał się na dawcę. Wtedy Radek postanowi przekonać się, czy może jakimś trafem to on może oddać małej Dadze wątrobę... i to będzie to! Lekarz weźmie jego i Jowitę na stronę. Para będzie wniebowzięta. W związku z tymi wydarzeniami niedługo powinno wyjść na jaw, że to Radek jest prawdziwym ojcem Dagi. Czy dziewczynka przeżyje przeszczep?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: