SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Marta zniszczy związek Pawła i Melki?!

Pierwsza miłość. Marta zniszczy związek Pawła i Melki?!

02.01.2017, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2408 Marta (Joanna Jarmołowicz) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłość odcinek 2408 Marta (Joanna Jarmołowicz) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Marta (Joanna Jarmołowicz) już od jakiegoś czasu ostrzy zęby na Pawła (Michał Malinowski)! W 2408 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zacznie wykonywać konkretne ruchy, aby odbić go koleżance. Wykorzysta pewną sytuację i nie obawia się manipulacji! Czy Marta rozwali związek Pawła i Melki (Ewa Jakubowicz)?

"Pierwsza miłość" odcinek 2408 w poniedziałek, 2.01.2017 o godz.18 w Polsacie

Melki zabrakło na własnej imprezie z powodu złego samopoczucia Marysi (Aneta Zając) - Ewa (Ewa Gawryluk) próbowała jej wmówić, że to przez nią Michał (Wojciech Błach) wyjechał wraz z Krystianem (Patryk Pniewski).

Zobacz: Pierwsza miłość. Pierwszy raz Melki i Pawła w samochodzie

Cała impreza więc przeniosła się do Barbariana. Późno w nocy w 2408 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ekipa wróciła do mieszkania Sabiny (Urszula Dębska), by kontynuować picie już u niej. Marta będzie chciała namówić Pawła, aby wyszedł z nią na miasto:
- No chodź, pokaże ci Wrocław nocą. Wiesz, jaki jest piękny?
- Uuu, romantyczka - sarkastycznie skomentuje Sabina. Marta jednakże nie podda się na podrywaniu ukochanego Melki! Zmusi go w 2408 odcinku "Pierwszej miłości", wraz z poparciem części znajomych, by razem zatańczyli. Sabina spróbuje odciągnąć namolną dziewczynę od swojego tymczasowego współlokatora i nie omieszka skomentować jej zachowania.
- Ty, co ci odbiło?
- Odwal się, co? - odpowie Marta.
- Może ty się odwal od niego?
- Zazdrosna?
- A ty co? Podrywasz faceta swojej przyjaciółki?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

- Co cię to w ogóle interesuje? - Paweł w międzyczasie wyjdzie, a gdy wróci usiądzie obok Sabiny, która oprze przyjacielsko swoją głowę o jego ramię. Marta korzystając z okazji zrobi im zdjęcie i natychmiast wyśle do Melki! Gdy wszyscy się zorientują, co właśnie zaszło, dziewczyna szyderczo się zaśmieje, a następnie wyjdzie z mieszkania. Jak Melka zareauje na zdjęcie? Czy Paweł i Sabina zdołają wytłumaczyć zaistniałą sytuację?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: