SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Asia przez Bogumiła zmarnuje szansę na miłość!

Pierwsza miłość. Asia przez Bogumiła zmarnuje szansę na miłość!

28.12.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2405 Aśka (Paulina Gałązka)
Pierwsza miłość odcinek 2405 Aśka (Paulina Gałązka) foto: ATM Grupa

W 2405 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski) zda sobie sprawę z tego, że kocha Aśkę (Paulina Gałązka)! Natychmiast popędzi, aby wyznać dziewczynie miłość. Jednakże w 2405 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pojawią się pewne komplikacje i Aśka przypadkowo odrzuci uczucia Tymoteusza! Wszystkiemu winien będzie Bogumił (Bronisław Wrocławski).

"Pierwsza miłość" odcinek 2405 w środę, 28.12.2016 w Polsacie

Tymoteusz w 2405 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w końcu wybierze się na randkę z dziewczyną, w której był zakochany od czasów szkolnych. To przez nią zdecydował się na lekcje randkowania z Asią. Okaże się jednak w 2405 odcinku "Pierwszej miłości", że dawna koleżanka traktuje go jedynie, jako koło ratunkowe!

Zobacz: Pierwsza miłość. Aśka da kosza Tymoteuszowi? - ZWIASTUN

Ale oprócz pewnego rodzaju zawodu, do Tymoteusza dotrze, że kocha Asię z całego serca i zrobi dla niej wszystko. Kiedy tylko w 2405 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zrozumie swoje uczucia, wstanie i pójdzie przed siebie, aby spotkać się z ukochaną.

W tym samym czasie w 2405 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Asia będzie nadal pogrążona w depresji. Szybko ten fakt zauważy szefowa, a dodatkowo zdziwi się, kiedy Aśka odmówi podwyżki za ciężką pracę. Chwilę po tym zadzwoni jej telefon. Kiedy zobaczy, że to Bogumił, odrzuci połączenie i napisze sms, by więcej się z nią nie kontaktował. W odpowiedzi otrzyma wiadomość, że czeka ją niespodzianka... Do fitness klubu wejdzie dostawca kwiatów z ich naręczem i listem położonym na samej górze.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Marysia i Michał wezmą ślub w górach!

Asia w 2405 odcinku serialu "Pierwsza miłość" myśląc, że to natarczywy biznesmen wysłał jej prezent, odeśle dostawcę. I bardzo niedobrze! Ponieważ przed fitness klubem nie czeka na nią Bogumił, tylko Tymoteusz... A starszy z mężczyzn szykuje dla niej o wiele gorszą niespodziankę, która zaważy na jej dalszym życiu. Czy Asi uda się wyjść obronną ręką z tej sytuacji?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: