SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Przez Melkę Michał wyprowadzi się od Marysi

Pierwsza miłość. Przez Melkę Michał wyprowadzi się od Marysi

13.12.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość odcinek 2396 Melka (Ewa Jakubowicz) Marysia (Aneta Zając)
Pierwsza miłość odcinek 2396 Melka (Ewa Jakubowicz) Marysia (Aneta Zając) foto: ATM Grupa

Krystian (Patryk Pniewski) kontynuuje swoje śledztwo w sprawie ukradzionych pieniędzy. W 2396 odcinku serialu "Pierwsza miłość" oskarżenia jego matki padają na Melkę (Ewa Jakubowicz), co doprowadzi do kłótni Marysi (Aneta Zając) i Michała (Wojciech Błach), w wyniku której partner blondynki w 2396 odcinku "Pierwszej miłości" postanowi się wyprowadzić!

"Pierwsza miłość" odcinek 2396 w środę, 14.12.2016 w Polsacie

Konfliktu ciąg dalszy. Krystian chcąc za wszelka cenę dowiedzieć się, kto ukradł mu pieniądze oskarżył nawet własną matkę o dopuszczenie się tego czynu. W 2396 odcinku serialu "Pierwsza miłość" kradzież Melki doprowadzi do tragedii w związku Michała i Marysi.

Zobacz: Pierwsza miłość. Tola odda firmę Kulczyckim!

- Pomiędzy mną, a Michałem jest jakoś inaczej. Nigdy czegoś takiego nie czułam - mówiła Marysia jeszcze w poprzednim odcinku serialu "Pierwsza miłość" rozmawiając z Melką o ślubie. Ewa (Ewa Gawryluk) wywinie się z oskarżeń syna i skieruje je ku Melce. Gdy były dziewczyny przemyśli wszystko, dojdzie do wniosku, że może faktycznie mogło tak być. Oczywiście Marysia w 2396 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie będzie chciała przyjąć do siebie tej wiadomości... W przeciwieństwie do Michała! Padną ostre słowa, których Długosz nie wytrzyma. Ciągłe oskarżenia wobec jej ukochanej, zaadoptowanej córeczki wyprowadzą ją z równowagi i doprowadzą w 2396 odcinku "Pierwszej miłości" do kolejnej kłótni z ukochanym: "Ja go obrażam?! A ty mówisz, że Melka jest złodziejem!" Nie uwierzy ani Ewie, ani jemu, że jej podopieczna mogłaby dopuścić się kradzieży!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka zostaje nauczycielką flirtu

W efekcie Michał stwierdzi, że to on już dłużej tego nie wytrzyma. W 2396 odcinku serialu "Pierwsza miłość" spakuje się i wyprowadzi od Marysi, dopóki sprawa się nie rozwiąże. Czy Marysia i Michał zerwą ze sobą tuż przed ślubem? Teraz wszystko zależy od Melki.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: