SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka zostaje nauczycielką flirtu

Pierwsza miłość. Aśka zostaje nauczycielką flirtu

12.12.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2394 Aśka (Paulina Gałązka) Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski)
Pierwsza miłość odcinek 2394 Aśka (Paulina Gałązka) Tymoteusz (Piotr Gawron-Jedlikowski) foto: ATM Grupa

Aśce (Paulina Gałązka) coraz częściej zdarzają się nietypowe propozycje pracy. W 2394 odcinku serialu, po porzuceniu pracy seksownej sprzątaczki u Bogumiła (Bronisław Wrocławski), zacznie nauczać Tymoteusza (Piotr Gawron-Jedlikowski) sztuki flirtu z kobietami. Już od pierwszej lekcji Aśka będzie miała dużo pracy w 2394 odcinku "Pierwszej miłości", gdyż chłopak okaże się być kompletnym laikiem w kontaktach damsko-męskich!

"Pierwsza miłość" odcinek 2394 w poniedziałek, 12.12.2016 w Polsacie

Aśka w pogoni za pieniędzmi na ciuchy oraz inne materialne przyjemności, nie ucieknie przed prawie żadną pracą. Właśnie dlatego w 2394 odcinku serialu "Pierwsza miłość" pomoże przystojnemu, aczkolwiek wycofanemu, Tymoteuszowi w nauce postępowania z kobietami.

Zobacz: Pierwsza miłość. Asia ucieknie od Bogumiła!

- No nie bądź taki sztywny! Jak ja mam cię uczyć randkowania? Jeszcze raz - już na samym wejściu rozmowy, Aśka zacznie strofować z uśmiechem swojego nowego ucznia - A teraz powiedz mi coś miłego.
- Ale co? - spyta niezbyt rezolutnie Tymoteusz.
- Boże, człowieku, czy ty nigdy nie byłeś z dziewczyną? Więc mówisz mi, że ładnie wyglądam, ja dziękuję i pytam się, dokąd jedziemy.
- Dokąd? - chłopak w 2394 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nadal nie będzie miał pojęcia, jak flirtować!
- Nie ty pytasz, tylko ja pytam! Jezu, ja cię za mało kasuję za te lekcje - powie rozbawiona Aśka - Przyjeżdżasz po dziewczynę i nie wiesz, dokąd ją zabierasz?
- A gdzie chcesz?
- nierozgarnięcie życiowe Tymoteusza to taki chłopięcy urok. Aśka w 2394 odcinku "Pierwszej miłości" wyda się zauroczona tą cechą!
- Zasada druga: to facet wybiera, dokąd zabiera dziewczynę (...).

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Tola odda firmę Kulczyckim!

Tymoteusz w 2394 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie zapatrzony w Aśkę, jak w obrazek. A ona sprawi wrażenie zadowolonej z pracy nauczycielki od randek! Czy z tej nauki wyniknie coś więcej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: