SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Tola odda firmę Kulczyckim!

Pierwsza miłość. Tola odda firmę Kulczyckim!

11.12.2016, godz. 10:13
Pierwsza miłość odcinek 2393 Tola (Anna Gzyra)
Pierwsza miłość odcinek 2393 Tola (Anna Gzyra) foto: ATM Grupa

Szok! W 2393 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Tola (Anna Gzyra) spotka się z Kingą (Aleksandra Zienkiewicz) w Barbarianie. Dzięki Karolowi (Karol Strasburger) zabójczyni jest skłonna pójść na ugodę z Kulczyckimi. Czy Tola w 2393 odcinku "Pierwszej miłości" uknuje kolejną intrygę?

"Pierwsza miłość" odcinek 2393 w piątek, 9.12.2016 w Polsacie

Podczas rozprawy sądowej Toli o zabójstwo oraz składanie fałszywych zeznań, wypłynęły "nowe dowody" - prawdziwe, czy nie, Tola została uniewinniona. To oznacza, że firma nadal należy do niej! I wtedy wtrąca się Karol ze swoimi pomysłami... Po rozmowie z Tolą dojdą w 2393 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do porozumienia - kobieta zwróci firmę, jeśli Artur (Łukasz Płoszajski) o to poprosi.

Zobacz: Pierwsza miłość. Asia ucieknie od Bogumiła!

A Kinga pójdzie z nią na spotkanie... Tola faktycznie jest szalona!
- To ty wysłałaś smsa? - spyta zabójczyni w 2393 odcinku serialu "Pierwsza miłość".
- Brawo, jaka bystra - Kinga nadal jej nienawidzi za wszystko, co im zrobiła - Powtórzę ostatni raz. Jeżeli jeszcze raz odezwiesz się do kogokolwiek z mojej rodziny albo znajomych, pożałujesz.
- Kinga, to nie tak. Proszę cię, proszę cię, poczekaj chwilę, zobacz... Ja nic od was nie chcę, nic od was nie chcę! Dlatego chciałam zobaczyć się z Arturem... Kinga, błagam cię, poczekaj, poczekaj, proszę cię...Spójrz na te papiery, ja nic od was nie chcę, chciałam was tylko przeprosić, zaczęłam leczenie, biorę leki. Chciałam cię tylko przeprosić, zobacz, ja wam wszystko oddaję! - Tola zacznie szlochać!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowe dowody w sprawie Toli

Kinga pozostanie niewzruszona w 2393 odcinku serialu "Pierwsza miłość". Znając Tolę, wszystko może być możliwe i całe jej przeprosiny mogą okazać się kolejnym spiskiem. Czy pomimo ryzyka Kulczyccy zaryzykują i odzyskają firmę?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: