SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Luiza i Błażej wściekną się na Aśkę!

Pierwsza miłość. Luiza i Błażej wściekną się na Aśkę!

08.12.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2392 Błażej (Paweł Krucz) Aśka (Paulina Gałązka) Luiza (Klaudia Halejcio)
Pierwsza miłość odcinek 2392 Błażej (Paweł Krucz) Aśka (Paulina Gałązka) Luiza (Klaudia Halejcio) foto: ATM Grupa

Luiza (Klaudia Halejcio) coraz bardziej martwi się o Aśkę (Paulina Gałązka)! Kiedy w 2392 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do późnych godzin wieczornych nie pojawi się w domu, przyjaciółka zacznie się bardzo martwić. Całe szczęście, opanowanie Błażeja (Paweł Krucz) na chwilę załagodzi sytuację. Do momentu, w którym Aśka w 2392 odcinku "Pierwszej miłości" nagle zjawi się w mieszkaniu! Przyjaciele będą wściekli, gdy ją zobaczą...

"Pierwsza miłość" odcinek 2392 w czwartek, 8.12.2016 w Polsacie

Siedząc w mieszkaniu z Błażejem, Luiza w 2392 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie będzie w stanie się na niczym skupić. Przechodząc z kąta w kąt zacznie zamartwiać się o Aśkę, która, pomimo później godziny, jeszcze nie wróciła do domu.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka powie Pawłowi o kradzieży

- Co jest? - spyta Błażej widząc niepokój koleżanki - (...) Masz jakiś problem?
- Żebyś wiedział, że mam problem. Słuchaj, martwię się o Aśkę.
- Czekaj, czekaj, jak to było? "Ona jest dorosła", nie? - lekko ją wyśmieje.
- No dobra, wiem, ale słuchaj - wzięła chorobowe, nie chodzi do pracy, leży całymi dniami w łóżku i nie wygląda jak chora - Widząc kompletny brak zainteresowania ze strony Błażeja, Luiza zacznie jeszcze bardziej naciskać - No Błażej, może coś jej się stało?

Chłopak przemyśli słowa przyjaciółki i również zacznie się zzastanawiać, czy aby na pewno Aśka jest bezpieczna. Kiedy jakiś czas później w 2392 odicnku serialu "Pierwsza miłość" nadal nie wróci do domu, przyjaciele postanowią wyruszyć na poszukiwania.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowe dowody w sprawie Toli

Gdy już będą mieli wychodzić, usłyszą trzask drzwi i głos Aśki rozejdzie się po całym mieszkaniu. Nieświadoma zmartwień Luizy, wejdzie do pokoju cała obładowana zakupami... Jak gdyby nigdy nic, zacznie ekscytować się nowymi ubraniami! Luzia się wścieknie - w końcu martwiła się o Aśkę, która kompletnie nie dawała jakichkolwiek oznak życia, gdzie jest, co robi. Jest dorosła, ale kiedy się z kimś mieszka, wypada informować o takich rzeczach! Wściekła Luiza wyjdzie, a za nią Błażej, rzucając tylko zdawkową uwagę w stronę blondynki. Aśka zostanie sama, nadal nie rozumiejąc, że zrobiła źle!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: