SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka powie Pawłowi o kradzieży

Pierwsza miłość. Melka powie Pawłowi o kradzieży

07.12.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2391 Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość odcinek 2391 Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Melka (Ewa Jakubowicz) pójdzie w 2391 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do Krystiana (Patryk Pniewski), aby wyznać mu prawdę o skradzionych pieniądzach. Kiedy jednak zauważy, że chłopak nie lęka się wysłać winnego za kratki, przestraszy się i nic mu nie powie. Za to tajemnicę Melki w 2391 odcinku "Pierwszej miłości" pozna Paweł (Michał Malinowski)!

"Pierwsza miłość" odcinek 2391 w środę, 7.12.2016 w Polsacie

Dręczona wyrzutami sumienia Melka, w 2391 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie chciała powiedzieć swojemu byłemu chłopakowi, że to ona go okradła. Złapie go tuż pod domem, a on zaprosi ją na herbatę. Niestety, Melce w 2391 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nie będzie dane przyznać się do przestępstwa - Krystian zacznie żalić się Melce, że to zapewne jego matka okradła konto. Wyzna jej, że nie miałby nic przeciwko, żeby za to jego rodzicielka poszła za kratki!

Zobacz: Pierwsza miłość. Lew błaga Beatę o wybaczenie!

Oczywiście te słowa przestraszą Melkę, która zdecyduje się jeszcze przez chwilę zachować wszystko w tajemnicy. Nie wiedząc, co dalej zrobić z całą sytuacją, postanowi zadzwonić do wciąż przebywającego w szpitalu Pawła.
- Melka?
- Paweł? Mam kłopot... - zacznie - Ja podpatrzyłam login i hasło do konta Krystiana... i dałam je Dragonowi. Po prostu... chciałam cię ratować, rozumiesz? Myślałam, że Dragon nie zdąży przesłać tych pieniędzy, ale udało mu się i zwinął kasę Krystianowi. Teraz Krystian jest wściekły i ja próbowałam mu coś wytłumaczyć - łzy zaczną ściekać po jej twarzy! - ale on nawet własną matkę chce posłać do więzienia. Jezu, Paweł, ja nie wiem, co ja mam robić...
- Nic mu nie mów (...) Nic mu nie mów! - powtórzy Paweł, który najwyraźniej ma jakiś plan - Co mu powiesz? "Ukradłam ci sto tysięcy, zrobiłam to dla Pawła"? No to jest troszkę słaby pomysł.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Jeremi pocieszy Beatę po zdradzie jego ojca!

Paweł postanowi przyjechać do Melki, kiedy tylko wyjdzie ze szpitala. Obieca ukochanej, że coś wymyśli, aby wyjść cało z tej sytuacji. Już nie raz dawali sobie razem radę z różnymi przeciwnościami losu. Czy tak będzie również w tym przypadku? Przekonamy się już niedługo!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: