SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jeremi pocieszy Beatę po zdradzie jego ojca!

Pierwsza miłość. Jeremi pocieszy Beatę po zdradzie jego ojca!

05.12.2016, godz. 16:00
Pierwsza miłość odcinek 2389 Beata (Katarzyna Ankudowicz) Jeremi (Dominik Kowalczyk) Lew (Marcin Krawczyk)
Pierwsza miłość odcinek 2389 Beata (Katarzyna Ankudowicz) Jeremi (Dominik Kowalczyk) Lew (Marcin Krawczyk) foto: ATM Grupa

Cały misterny plan Lwa (Marcin Krawczyk), aby Beata (Katarzyna Ankudowicz) nie dowiedziała się o jego zdradzie z Różą, zawiedzie w 2389 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Była menadżerka postanowiła ujawnić ich niedwuznaczne zdjęcia prasie. Kiedy Beata zobaczy je w 2389 odcnku serialu "Pierwsza miłość", jedyne oparcie znajdzie w Jeremim (Dominik Kowalczyk)!

"Pierwsza miłość" odcinek 2389 w poniedziałek, 5.12.2016 w Polsacie

W 2389 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Beata stanie twarzą w twarz z okrutną prawdą - Lew, który zarzekał się, że kocha ją ponad życie, zdradził ją. Oświadczyny były jedynie farsą. Barmanka uda się w 2389 odicnku serialu "Pierwsza miłość" do Kaśki (Misiek Koterski) i Miksera (Błażej Michalski), ale dopiero Jeremi będzie w stanie dotrzeć do załamanej kobiety!

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka wyznaje miłość umierającemu Pawłowi! - ZWIASTUN

- Beata, powiesz coś? - zszokowana barmanka jedynie pokręci przecząco głową. W tym samym czasie do baru wejdzie Jeremi:
- Powiedzcie mi, że to nie prawda - rozejrzy się po twarzach zebranych i spanikuje - Beata, nie zostawiaj nas... Dzwoniłaś do taty? - owszem, Beata dzwoniła, ale Lew nie odebrał, zbyt przejęty knuciem wraz z Różą, jak zprawić, aby zdjęcia zniknęły z internetu!
- Poczta - barmanka po raz pierwszy odezwie się, tylko i wyłącznie do Jeremiego. Syn Lwa, pomimo że jest jedynie chłopcem, jako jedyny będzie w 2389 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zrozumieć ból zdradzonej kobiety.
- Może jest zajęty. Pewnie zapomniał telefonu z samochodu - zacznie ją pocieszać, ale sam zacznie wątpić we własne słowa. Nerwy zaczną mu puszczać, a głos się zatrzęsie - To ustawka. To nie może być on. No właśnie, ten sobowtór, który wyglądał tak samo, jak on. Tak samo wysoki, ta sama fryzura. Grał za niego w scenach pościgowych. Na pewno on. Jestem tego pewien. Raz sam się pomyliłem.
Chwilę później w 2389 odcinku serialu "Pierwsza miłość" do baru wejdzie Lew. Ledwo dotknie ramion swojej ukochanej, a ta jak oparzona odskoczy od niego i wybiegnie!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Wiktoria walczy o Olka!

Lew rzuci "przepraszam", wpierw do Beaty, potem do Jeremiego, który pójdzie w jej ślady i również wyjdzie. Kaśka z beznamiętnym spojrzeniem da znać aktorowi, że lepiej aby również sobie poszedł. Jak zakończy się dramat związku Beaty i Lwa w 2389 odcinku serialu "Pierwsza miłość"? Czy istnieje jeszcze dla nich nadzieja?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: