SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Wiktoria walczy o Olka!

Pierwsza miłość. Wiktoria walczy o Olka!

02.12.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2388 Olek (Krzsztof Wieszczek) Wiktoria (Halszka Lehman)
Pierwsza miłość odcinek 2388 Olek (Krzsztof Wieszczek) Wiktoria (Halszka Lehman) foto: ATM Grupa

Po niezręcznej sytuacji w ostatnim odcinku, Wiktoria (Halszka Lehman) postanowi w 2388 odcinku serialu "Pierwsza miłosć" zdobyć się na szczerość z Olkiem (Krzysztof Wieszczek). Opowie mu o swoim byłym mężu, czym nieco zrazi do siebie mężczyznę, jednakże kiedy w 2388 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie się on chciał wycofać - pobiegnie za nim!

"Pierwsza miłość" odcinek 2388 w piątek, 2.12.2016 w Polsacie

Wiktoria w końcu postanowi porozmawiać z Olkiem o tym, co między nimi wcześniej zaszło. W 2388 odcinku serialu "Pierwsza miłość" spotkają się, aby wszystko omówić. Olek, choć niechętnie, będzie musiał wysłuchać tego, co dziewczyna, w której tak się zakochał, ma mu do powiedzenia o swoim mężu!

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka wyznaje miłość umierającemu Pawłowi! - ZWIASTUN

- To była pomyłka. Rysiek nie współpracował z mafią, ale policja stierdziła, że tak - wyzna Wiki w 2388 odcinku serialu "Pierwsza miłość" stojąc obok mostu.
- Mów dalej, mów dalej... - powie Olek, odsuwając się od Wiki.
- Na pewno? Słuchaj, to jest już przeszłosć. No dobrze, więc kiedy już tam poszłam, żeby się z nim spotkać, pojawiła się policja... i Rysiek pomyślał, że go wydałam - dziewczynie łzy staną w oczach od samego mówienia o tych wydarzeniach.
- A wydałaś? - spyta rozmówca.
- Oczywiście, że nie! To był mój mąż, kochałam go najbardziej na świecie! - po tych słowach Olek poczuje się mocno zraniony! Zacznie iść przed siebie.
- Olek, nie rób tak! Nie zachowuj się, jakbym cię skzywdziła! Posłuchaj - zatrzyma się - Powiedziałam ci całą prawdę. Tak, chcę być z tobą szczera, chcę żebyśmy byli na czysto. (...) Olek, ja go już nie kocham, a ciebie tak!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Beata oskarży Filipa o prześladowanie?

Pomimo gorących zapewnień, Olek i tak ruszy przed siebie. Wktoria pobiegnie za nim, ponieważ naprawdę jej na nim zależy! Jak zakończy się ta cała sytuacja?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: