SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Jak Melka okradnie Krystiana?

Pierwsza miłość. Jak Melka okradnie Krystiana?

29.11.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość odcinek 2385 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odcinek 2385 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Szantażowana Melka (Ewa Jakubowicz) w 2385 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po nieudanej próbie wzięcia kredytu postanowi okraść Krystiana (Patryk Pniewski)! Wszystko to, aby uratować Pawła (Michał Malinowski) z rąk przestępcy, Dragona (Krzysztof Zych). W 2385 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie miała szansę zrewanżować się za uratowanie jej życia. Wykorzysta zakochanego w niej bez pamięci Krystiana...

"Pierwsza miłość" odcinek 2385, wtorek 29.11.2016 w Polsacie

Gdyby nie to, co Krystian zrobił Pawłowi i Melce, może by było nam go przykro. Nieświadoma kłamstwa byłego chłopaka Melka, po nieudanej próbie wzięcia kredytu, postanowi go okraść w 2385 odcinku serialu "Pierwsza miłość". To dla niej jedyny sposób, aby dać pieniądze Dragonowi i uratować swojego ukochanego.

Zobacz: Pierwsza miłość. Bogumił składa Asi dziwną propozycję

Melka oglądając film z Krystianem w 2385 odcinku serialu "Pierwsza miłość" sprytnie podpuści go, by powiedział jej co nieco o swoich finansach. Jakiś czas temu chłopak dostał spory spadek po dziadku, co dziewczyna postanowi wykorzystać.
- A spadek? - spyta go.
- Weź, kiedy to było.
- No co ty. Przechlałeś całą kasę? Niezły jesteś.
- Czekaj, policzmy to... (...) poszukiwania ciebie (...). Wiesz, nie oszczędzałem. (...) Coś tam zostało - "coś tam", to 300 tysięcy złotych! - Zresztą, ja niczego nie żałuję. Nie żałuję tych pieniędzy na twoje poszukiwania. Oddałbym wszystko, żeby cię odnaleźć.

Chwilę później Melka wyzna, dlaczego pyta o pieniądze. Powie Krystianowi, że chce od niego pożyczyć... na wspólny wyjazd! Chłopak wniebowzięty pomysłem o wycieczce, tylko we dwoje, natychmiast włączy stronę banku, aby przelać zaliczkę na wypad relaksacyjny. Melka wstając, weźmie telefon. Stwierdzi, że musi napisać do kogoś wiadomość. W rzeczywistości, włączy aparat i zacznie z góry nagrywać Krystiana wpisującego dane do banku na klawiaturze.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Beata dowiaduje się o zdradzie!

Kiedy tylko Melka w 2385 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zdobędzie wszystkie potrzebne jej informacje zostawi osłupiałego Krystiana w mieszkaniu z dzieckiem Marysi (Aneta Zając). Wykorzysta zakochanego chłopaka i wyruszy ratować własną miłość!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: