SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bogumił składa Asi dziwną propozycję

Pierwsza miłość. Bogumił składa Asi dziwną propozycję

28.11.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość odcinek 2384 Aśka (Paulina Gałązka) Bogumił (Bronisław Wrocławski)
Pierwsza miłość odcinek 2384 Aśka (Paulina Gałązka) Bogumił (Bronisław Wrocławski) foto: ATM Grupa

W 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nowa praca Aśki (Paulina Gałązka) zacznie coraz bardziej przypominać seksowne sprzątnie z ogłoszeń w internecie. Kiedy dziewczyna przyjdzie do Bogumiła (Bronisław Wrocławski) w 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" w erotycznym stroju, ten złoży jej nietypową propozycję... Czy Aśka ją przyjmie?

"Pierwsza miłość" odcinek 2384, poniedziałek 28.11.2016 w Polsacie

Aśka w 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ponownie przyjdzie do pracy sprzątać mieszkanie Bogumiła za spore pieniądze. Tym razem przywdzieje bardzo seksowny strój sprzątaczki, przywodzący na myśl te z filmów dla dorosłych.

Zobacz: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Starszy mężczyzna będzie oczarowany wdziękami sprzątającej Aśki. Kiedy już dziewczyna skończy, Bogumił zaproponuje jej napicie się z nim wina. Początkowo ona nie będzie chciała zostać dłużej, ale gdy bogacz wyjmie z portfela kolejny dwieście złotych, zmieni zdanie.

- Wiesz, miałem wtedy dwadzieścia lat (...) - Bogumił w 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zacznie opowiadać swoją historię życiową. Kiedy skończy, Aśka po raz kolejny powtórzy, że już musi iść.
- Dziękuję bardzo za rozmowę. Na mnie czeka teraz inna podróż, do domu.
- Asiu, jeszcze najważniejszego ci nie powiedziałem. Usiądźmy jeszcze na chwilę. Patrz, tyle rozmów przeprowadziłem w biznesie, a tutaj nie wiem, od czego zacząć. Ale ty jesteś przecież mądrą dziewczyną, potrafisz oddzielić sprawy zawodowe od prywatnych.
- Jestem profesjonalistką - Aśka będzie coraz bardziej podejrzliwa...
- Tak, absolutnie tak. Właśnie dlatego mam propozycję. Chciałbym ci zaproponować zajęcie, mniej wymagające wysiłku i lepiej płatne.
- Ja naprawdę muszę już iść... - ... a potem przerażona!
- Czy zechciałabyś od czasu do czasu mnie... przytulić? - tego chyba nikt by się nie spodziewał!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Aśka w roli erotycznej sprzątaczki

Okaże się, że Bogumił jest wdowcem, który jest bardzo samotny. Czy Aśka w 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zdecyduje się przyjąć propozycję Bogumiła? W końcu to jest to, o czym mówiła ostatnio Luizie (Klaudia Halejcio)! Aśka się sprzeda?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: