SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Aśka w roli erotycznej sprzątaczki

Pierwsza miłość. Aśka w roli erotycznej sprzątaczki

28.11.2016, godz. 11:00
Pierwsza miłość odcinek 2384 Aśka (Paulina Gałązka) Bogumił (Bronisław Wrocławski)
Pierwsza miłość odcinek 2384 Aśka (Paulina Gałązka) Bogumił (Bronisław Wrocławski) foto: ATM Grupa

Aśka (Paulina Gałązka) w końcu znalazła sobie dobrze płatną pracę w dodatku z bogatym mężczyzną! W 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Bogumił (Bronisław Wrocławski) zostanie obsłużony przez dziewczynę w seksownym stroju sprzątaczki. Czy nowy pomysł na życie Aśki w 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wypali?

"Pierwsza miłość" odcinek 2384, poniedziałek 28.11.2016 w Polsacie

Aśka znana jest ze swoich różnych, dziwnych pomysłów na zarobek. Marzeniem dla niej byłoby znalezienie sobie bogatego męża i wielokrotnie podkreślała swoim zachowaniem, że nie przeszkadza jej praca wahająca się na granicy legalności czy też dobrego smaku. Kiedy poszła na spotkanie z Bogumiłem, który zaprosił ją do siebie do domu, myślała, że w końcu uda jej się uwiązać zamożnego mężczyznę.

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy bohater w Pierwszej miłości. Kim jest Bogumił?

Gdy dotarła na miejsce, była w ciężkim szoku. Okazało się, że Bogumił wcale nie chce jej wykorzystać, a potrzebuje jedynie pomocy w sprzątaniu mieszkania. Chociaż to nie było miłe, gdy Aśka zobaczyła swoją wypłatę rozgoryczenie szybko jej przeszło. Ubrana w szpilki i obcisłą sukienkę z trudem omiotła duży dom kolegi swojej szefowej, ale było warto. W końcu sto pięćdziesiąt złotych za godzinę piechotą nie chodzi.

Po powrocie do domu zaczęła szukać informacji na temat dalszego zarobku w ten wątpliwie moralny sposób. Znalazła w internecie numer do seksownego sprzątania. Okazało się, że można wyciągnąć na tym o wiele więcej pieniędzy, niż dał jej w wynagrodzeniu Bogumił! W 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przyjdzie do Bogumiła odziana we wcześniej przygotowany strój seksi służącej.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Pomimo ostrzeżeń Luizy (Klaudia Halejcio) Aśka nie zamierza zaprzestać pracy w erotycznym stroju. Czy w 2384 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przebranie załatwi jej kolejny łatwy zarobek?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: