SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Okłamana Melka dziękuje Krystianowi za wsparcie!

Pierwsza miłość. Okłamana Melka dziękuje Krystianowi za wsparcie!

25.11.2016, godz. 12:00
Pierwsza miłość odcinek 2383 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odcinek 2383 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Melka (Ewa Jakubowicz) w 2383 odcinku serialu "Pierwsza miłość" nadal nie będzie miała zielonego pojęcia o tym, że Krystian (Patryk Pniewski) okrutnie okłamał zarówno ją, jak i Pawła (Michał Malinowski). Były chłopak będzie kontynuował swoje gierki, byle tylko odzyskać ukochaną - ponieważ nadal żywi do niej mocne uczucia. Amelia w 2383 odcinku serialu "Pierwsza miłość" podziękuje swojemu "przyjacielowi" za wsparcie...

"Pierwsza miłość" odcinek 2383 w piątek, 25.11.2016 w Polsacie

Melka po wszystkich nieprawdziwych informacjach, które dostała od Krystiana, w 2383 odcinku serialu "Pierwsza miłość" będzie siedziała przygnębiona w kuchni, nie mogąc zapomnieć o Pawle. Nie rozumie, dlaczego tak nagle wyjechał. Wydawalo się, że jest między nimi coraz lepiej - i tak faktycznie było, gdyby nie intryga Krystiana.

Zobacz: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Były chłopak podejdzie do zupełnie przygnębionej Melki w 2383 odcinku serialu "Pierwsza miłość", spojrzy się na nią i zapyta ze szklanką w ręku:
- Witaminki?
- Nie - głos dziewczyny będzie bardzo słaby, adekwatnie do jej samopoczucia. Złamane serce, niezrozumienie - nic zresztą dziwnego!
- No hej, wróciłaś, to najważniejsze. Przeszłaś przez piekło, ale to się nie pwotórzy - Krystian zacznie pocieszać Melkę. Część jej smutków
powstanie właśnie przez niego! Że też będzie miał czelność mówić jej takie rzeczy... - A dragona znajdą, muszą w końcu znaleźć tego gnojka. Dina też sie znajdzie. Apaweł niech sie goni, że olał taką fajną dziewczynę.
- Podziękowałam ci już? Za to, że jesteś i ciągle trzymasz mnie w pionie? - gdyby tylko Amelia wiedziała o kłamstwie...
- Zawsze razem się trzymaliśmy, nie? Jak ja miałem jazdy, byłaś. Jak teraz ty masz doła - jestem. Chyba tak to powinno wyglądać?

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Nowy bohater w Pierwszej miłości. Kim jest Bogumił?

Krystian nadal robi podchody w kierunku utraconej miłości. Jednakże gdyby naprawdę ją kochał, to nie niszczyłby jej życia! I tak przez ostatnie wydarzenia było jej wyjątkowo trudno. Melka zasługuje na chwilę szczęścia u boku Pawła, na którym jej tak zależy. Czy pomimo zaplątania w sieć kłamstw dziewczyna zdoła odzyskać kontakt ze swoim wybawcą?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: