SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Masakra u śmiałków! Przyjedzie brat Anny

Pierwsza miłość. Masakra u śmiałków! Przyjedzie brat Anny

24.11.2016, godz. 14:00
Pierwsza miłość odcinek 2382 Maurycy Anna (Agnieszka Suchora) Śmiałek (Paweł Okoński)
Pierwsza miłość odcinek 2382 Maurycy Anna (Agnieszka Suchora) Śmiałek (Paweł Okoński) foto: ATM Grupa

Będzie afera! W 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Annę (Agnieszka Suchora) odwiedzi Maurycy, na którego przyjazd chciała przygotować rodzinę w poprzednim odcinku. Okaże się, że jest dokładnie tak, jak mówiła! Brat jest wyjątkowo snobistycznym typem. Pomimo wielu starań, by do tego nie dopuścić, Śmiałek (Paweł Okoński) w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wda się z nim w kłótnię!

"Pierwsza miłość" odcinek 2382 w czwartek, 24.11.2016 w Polsacie

Tuż przed przyjazdem brata Anny, w 2382 odcinku serialu "Pierwsza miłość" ukochana Śmiałka przebierze jego, siebie oraz Emilkę (Anna Ilczuk) w eleganckie stroje, byle by tylko nie wypadli źle przed Maurycym. Jej plany nauczenia ukochanego i jego córki pełnej etykiety przy stole w ostatnim odcinku spełzły na niczym. Tym razem rodzina faktycznie się postara, jednakże brat okaże się być nie do wytrzymania!

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy bohater w Pierwszej miłości. Kim jest Bogumił?

Gdy w końcu usłyszą dżwięk samochodu, Anna wpadnie w panikę. Obawia się, że Marian narobi jej wstydu przed Maurycym, który jest związany ze sztuką - sprzedaje antyki i z tego powodu jest wyjątkowym snobem. Śmiałek będzie chciał jakoś rozluźnić napiętą sytuację przy powitaniu - nowo przybyły mężczyzna nawet nie odezwie się słowem, tylko będzie rozglądał sie po domu z pogardą!
- No cóż, zapraszamy do stołu - czym chata bogata! - powie ukochany jego siostry.
- Chata... rzeczywiście.
Chociaż Anna będzie starała się z całych sił, zostanie to kompletnie niedocenione przez Maurycego, który zmiesza ją z błotem! Emilia widząc, że Ania po prostu boi się brata, w pewnym momencie nie wytrzyma i wyjdzie dając mu znać, że ma gdzieś humorki przybysza z Krakowa! Ukochana Mariana będzie zmuszona przez Maurycego wyjść do sklepu i w ten sposób Śmiałek i brat zostaną sami. Sprzedawca antyków obrazi swoją siostrę i w tym momencie jej partner wybuchnie!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Dodatkowo sytuacje zaognią kolejne słowa brata Anny - według niego, Śmiałek do niej nie pasuje. Faceci są, potem ich nie ma, a brat pozostanie do końca. Będzie chciał wywieźć siostrę do siebie. Marian w 2382 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zagrozi Maurycemu i rozpęta się istne piekło! Afera rozkręci się na dobre. Anna będzie wściekła, Smiałek sięgnie po alkohol. Jak zakończy się ta sytuacja?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: