SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Zemsta Krystiana! Przekaże Melce fałszywy list od Pawła!

Pierwsza miłość. Zemsta Krystiana! Przekaże Melce fałszywy list od Pawła!

23.11.2016, godz. 15:00
Pierwsza miłość odcinek 2381 Melka (Ewa Jakubowicz)
Pierwsza miłość odcinek 2381 Melka (Ewa Jakubowicz) foto: ATM Grupa

Intryga Krystiana (Patryk Pniewski) zacznie nabierać kształtu w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość"! Odrzucony przez Melkę (Ewa Jakubowicz) chłopak nie będzie potrafił zostawić w spokoju tej sprawy. Skoro został odrzucony, to w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" zrobi wszystko, żeby tylko Amelia nie zaczęła być z Pawłem (Michał Malinowski)!

"Pierwsza miłość" odcinek 2381 w środę, 23.11.2016 w Polsacie

W poprzednich odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Krystian zdążył wyznać miłość Melce, zostać przez nią odrzuconym, a następnie wymyślić intrygę, która sprawiła, że Paweł wrócił do "rodzinnych stron" do domu dziecka. Były chłopak Amelii będzie kontynuował swój niecny plan w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość", by zupełnie zniszczyć szanse na to, aby Krystian i Melka byli razem!

Zobacz: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Melka wchodząc do domu o mały włos nie uderzy Krystiana drzwiami. Po porannej rozmowie z policjantem i tak w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" jej dobry nastrój prysnął, ale po nadchodzących informacjach kompletnie się załamie.
- Już mi nawet drzwi przed nosem zatrzaskujesz?

- Sory, nie zauważyłam cię
- Jasne.
- Właściwie, to się do was wybierałam.
- Do nas? Czy do Pawła? - Melka rzuci mu mordercze spojrzenie - Dobra, spoko, jezu. Przecież jesteśmy dorośli, tak? A, w ogóle właściwie... w tej sprawie. Chciał, żebym ci przekazał- Krystian uda zdziwionego widząc zaskoczoną twarz Melki - A, to ty nie wiesz, że on wyjechał?
- Co?
- Właśnie ja też się zdziwiłem, no ale obiecałem, że przekażę
- I co napisał?
- Nie chcę cię więcej widzieć, to nie było to. Pomogłem ci, ale na tym koniec.
Gdy Krystian skomentuje list w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość", Melka oskarży go o to, że coś nagadał Pawłowi.Chłopak uda, że nic nie wie, a ona rzuci się, by natychmiast skontaktować się ze swoim wybawcą. Będzie chciała wiedzieć, co się stało, że Paweł nagle wyjechał i zostawił jej jedynie oziębły list, zupełnie niezgadzający się z jego dotychczasowym zachowaniem.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Bogumił zaciągnie Aśkę do łóżka?!

Krystian zacznie odwodzić ją od tego pomysłu mówiąc, że to głupi pomysł. Oczywiście Melka skrzyczy go i wytknie mu brak obiektywizmu - a w oczach jej byłego chłopaka zagoszczą łzy, które szybko znikną. Gdy Krystian już pójdzie, to Melka zacznie płakać! Czy dziewczyna zda sobie sprawę z tego, że to jeden, wielki spisek? A może to Paweł odkryje prawdę? Chyba już wtedy będzie za późno...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: