SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Bogumił zaciągnie Aśkę do łóżka?!

Pierwsza miłość. Bogumił zaciągnie Aśkę do łóżka?!

23.11.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość odcinek 2381 Aśka (Paulina Gałązka) Bogumił (Bronisław Wrocławski)
Pierwsza miłość odcinek 2381 Aśka (Paulina Gałązka) Bogumił (Bronisław Wrocławski) foto: ATM Grupa

Szefowa powie Aśce (Paulina Gałązka) w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość", że jednak nie wyrzuci jej z pracy i dziewczyna może nadal u niej pracować. Dzięki tej szansie chwilę później spotka Bogumiła (Bronisław Wrocławski), który wyda się być wielce zauroczony o wiele od siebie młodszą Aśką. Da jej swoją wizytówkę w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" i poprosi, by niedługo odwiedziła go w jego domu! Czy Bronisław chce zaciągnąć młodą dziewczynę do łóżka?!

"Pierwsza miłość" odcinek 2381 w środę, 23.11.2016 w Polsacie

Znajomy szefowej Aśki, Bogumił, przyjdzie do niej w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość", aby kupić obrazy. Przy okazji zwróci uwagę na Asię, która gdy tylko go zobaczy zacznie poprawiać fryzurę, byle tylko jak najlepiej wypaść przed bogaczem!

Zobacz: Pierwsza miłość. Nowy bohater w Pierwszej miłości. Kim jest Bogumił?

Zainteresowanie Aśki nie pozostanie bez odpowiedzi. Bogumił przerwie rozmowę z szefową i zwróci się do dziewczyny:
- Dzień dobry kochanie - przywita się Bogumił. Ten zwrot sam w sobie brzmi nieco ekscentrycznie!
- Dzień dobry, myślałam, że mnie pan nie pozna.
- Oh, Asia, takiej ślicznej buzi, to się nie zapomina! Apropo ślicznych buź, ja mam sprawę do ciebie. Moglibyśmy się kawy tu napić?
- Niestety, jestem w pracy.
- Spokojnie, załatwię to (...) - i faktycznie to zrobi! Porozmawia z szefową Aśki, a ta zgodzi się, by dziewczyna zrobiła sobie przerwę w pracy.
- Asiu, ja tak sobie pomyślałem... a może byś i mnie odwiedziła? Dziś wieczorem.
- Bardzo chętnie - odpowie zszokowana Aśka odbierając od Bogumiła jego wizytówkę z adresem. Gdy Bogumił w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wyjdzie z domu szefowej, ta zacznie denerwować się na Aśkę za flirtowanie z jej przyjacielem! Dziewczyna sprytnie wywinie sie od odpowiedzialności, a po pracy pójdzie do Luziy (Klaudia Halejcio). Zacznie przymierzać sukienki na spotkanie z bogatym przyjacielem swojej szefowej.

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Zacznie przekomarzać się z przyjaciółką i wyzna, że zależy jej tylko na pieniądzach Bogumiła. Gdy już wybierze seksowną, bardzo obcisłą sukienkę ledwo zasłaniającą jej nogi, pójdzie w 2381 odcinku serialu "Pierwsza miłość" na wcześniej umówione spotkanie. Okaże się, że czeka ją duża niespodzianka! Łzy staną jej w oczach...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: