SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka i Paweł na pierwszej randce

Pierwsza miłość. Melka i Paweł na pierwszej randce

16.11.2016, godz. 12:00
Pierwsza miłośc odcinek 2379 Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski)
Pierwsza miłośc odcinek 2379 Melka (Ewa Jakubowicz) Paweł (Michał Malinowski) foto: ATM Grupa

Po ciężkich przeżyciach, które spotkały Melkę (Ewa Jakubowicz) i Pawła (Michał Malinowski) w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wreszcie przyjdzie czas, by mogli to sobie wynagrodzić. Tragiczne wydarzenia, które ostatnio miały miejsce bardzo zbliżyły ich do siebie. Pawłowi strasznie zależy na Melce, zresztą z wzajemnością. Z tego powodu w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wybiorą się na randkę!

"Pierwsza miłość" odcinek 2379, poniedziałek 21.11.2016 w Polsacie

Pawła i Melkę już od samego początku połączyła niezwykła więź. Odkąd chłopak tylko zobaczył Długosz po raz pierwszy, nie mógł o niej zapomnieć. Dlatego, jak głupi, gonił za nią przez Polskęm, bandytów oraz nie raz ryzykował własnym życiem, by tylko ją uratować.

Zobacz: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Kiedy w końcu młodzi wrócą bezpiecznie do domu będą mogli nareszcie zająć się sobą i tym, co młodzi ludzie powinni robić - cieszyć się życiem i znajdować miłość. Melka będzie niesamowicie wdzięczna swojemu wybawcy, do którego zdaje się, że poczuje coś więcej... Wyraz na jej twarzy, kiedy przychodzi ją uwolnić przed sprzedaniem jej za granicę wyraża więcej, niż tysiąc słów! Nic więc dziwnego, że w końcu pójdą gdzieś razem we dwoje.

Melka najpierw da kosza Krystianowi (Patryk Pniewski). Chłopak po jej powrocie będzie starał się ją odzyskać, jednakże w trakcie jej poszukiwań niewiele przyłożył się do jej znalezienia! Nawet zwątpił, czy w ogóle sie odnajdzie. Nic więc dziwnego, że Melka w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" wybierze Pawła. Wybiorą się na romantyczną randkę. W 2379 odcinku serial "Pierwsza miłość" pójdą na spacer, wypełniony rozmowami i ciepłymi spojrzeniami. Lekko zawstydzona Amelia zarumieni się, kiedy Paweł w romantycznym geście podaruje jej różę...

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Michał Malinowski o postaci Pawła - zostanie w serialu?

Wygląda na to, że Melka i Paweł zakochają się w sobie i to nie będzie coś krótkotrwałego! Jedyne, co będzie mogło im przeszkodzić, to przeszłość dziewczyny, która wydaje sie nigdy nie odpuszczać...

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: