SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Pierwsza miłość. Melka da Krystianowi kosza!

Pierwsza miłość. Melka da Krystianowi kosza!

21.11.2016, godz. 13:00
Pierwsza miłość odcinek 2379 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski)
Pierwsza miłość odcinek 2379 Melka (Ewa Jakubowicz) Krystian (Patryk Pniewski) foto: ATM Grupa

Melka (Ewa Jakubowicz) będzie miała aż dwóch adoratorów! Krystian (Patryk Pniewski) w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" przekaże przez pośrednika Melce prezent, przypominający o tym, że między nimi były kiedys gorące uczucia! Dziewczyna pomimo romantycznego gestu swojego byłego chłopaka pójdzie w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" na randkę z Pawłem (Michał Malinowski)!

"Pierwsza miłość" odcinek 2379, poniedziałek 21.11.2016 w Polsacie

Wszyscy bardzo ucieszyli się ze szczęsliwego powrotu Melki do domu. Oboje z Pawłem wrócili poobijani, ale żywi. Chłopak, który uratował Amelię nie będzie jednakże jedynym, który kieruje rozmażone spojrzenie w kierunku Amelii. Krystian w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" postanowi przekazać prezent Marysi, by podarowała go Melce.

Zobacz: Pierwsza miłość. Melka i Paweł na pierwszej randce

Chwilę po tym, jak Amelia w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" umówi się z Pawłem na randkę Marysia przekaże jej paczkę zawiniętą w różowy papier. Gdy dziewczyna otworzy paczuszkę ukaże jej się album ze zdjęciami! Na wszystkich są we dwoje - Krystian i ona, całujący się, w objęciach. Melka dopiero po przejrzeniu wszystkich zdjęć, na ostatniej stronie znajdzie wepchniętą kartkę papieru, która okaże się być listem od Krystiana. Wojtek (Wojciech Błach) i Marysia (Aneta Zając) postanowią zostawić dziewczynę samą, by na spokojnie mogła przeczytać to, co były chłopak napisał jej w liście:

Dopiero, gdy zaginęłaś dotarło do mnie, ile dla mnie znaczysz. Ciągle o Tobie myślałem. I wszystkie wspomnienia wróciły. Pamiętasz? Jacy kiedyś byliśmy szczęśliwi? Cieszę się, że wróciłaś.
Krystian

Melka pomimo romantycznego listu od Krystiana, to z Pawłem pójdzie na randkę, na której będą całkiem nieźle się bawić!

Przeczytaj: Pierwsza miłość. Dragon porwie Pawła i zażąda od Melki pieniędzy

Pod koniec spotkania ze swoim wybawcą w 2379 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Melka dziwnie się zachowa, widząc, że Paweł pożyczył od Krystiana koszulę, którą będzia miał na sobie... Czy jeszcze raz przemyśli wyznanie Krystiana? Szykuje się miłosny trójkąt?

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Pierwsza miłość"? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: